להזמנות 077-727-7975
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
מאמרים

סוגי מזיקים ודרך הדברתם

אם אתם רוצים להתגונן נגד מזיקים כבר עכשיו לקראת הקיץ, חשוב שתכירו כמה מזיקים אשר מגיעים אלינו בעונה החמה הזאת:

תיקנים- תיקן הוא ה- ג'וק של הקיץ והוא מתאפיין בגודל גדול יחסית של 4 סנטימטרים כאשר הוא בוגר תוך שהתיקן מתהדר בזוג מחושים וכנפיים. התיקן נמשך לחום ולחות וניתן למצוא אותו בביוב, בחדרי מדרגות ליד הזבל ובכיורים. את התיקן ניתן להדביר הדברה הכימית תוך שחשוב לשמור על הניקיון בסביבה שלכם על מנת לא למשוך את החרק הזה.

זבובים – זבובים הם מכת מדינה אמתית אשר נמצאת בכל מקום. הזבובים נטפלים אלינו בפיקניקים, הם חודרים אלינו לבית ונמצאים ברחוב ובחצר. כדי להפטר מזבובים ניתן לבצע הדברה אורגנית על ידי פיזור פרוסות לימון עם תבלין הציפורן ברחבי הבית והחצר. עוד ניתן לפזר מלכודות זבובים ואף ניתן לתלות באזור שקיות מים שמרחיקות זבובים שנבהלים מדמותם הגדולה שיוצרת השקית.

פשפשיםפשפש המיטה ושאר  פשפשים שנמצאים בארץ הם חרק שתוקף בעיקר מקומות לחים ובעלי חיים. הפשפשים עלולים לעקוץ וזאת כי הם ניזונים מדם והם גורמים לגירודים מעיקים בעור. כדי להתגונן מפשפשים יש להגן על בעלי החיים באמצעות קולר או אמפולה נגד פשפשים, להימנע מלחות ברחבי הבית ולהרתיח מצעים וסדינים במידה ותקף אתכם פשפש המיטה.

נמלים – בקיץ אנו נוטים יותר לפגוש בנמלים כאשר ישנם שלל סוגים של נמלים ביניהם: נמלי אש, נמלים מעופפות, ושאר סוגים כאשר ביניהן: נמלים פועלות, קטנות, בינוניות ופועלות גדולות. כדי למנוע כניסה של נמלים לבית יש לפזר עלי דפנה טריים ברחבי הבית, לרשת את הדלת והחלונות ברשת מתאימה, להימנע מהשארת אוכל מפוזר ולא סגור ברחבי הבית ולהזמין הדברה מקצועית נגד נמלים.

חשוב לדעת כי מדביר מקצועי יכול לפתור עבורכם את כלל הבעיות שנובעות מכניסה של מזיקים לבית. כיום מדבירים מקצועיים מבצעים הדברה מסוגים שונים כמו הדברה טבעית, ביולוגית, הדברה כימית ועוד ולכם נותר לבחור את איש המקצוע הטוב ביותר וכזה שיעזור לכם להפטר מהמזיקים במהירות.

 

חזרה למאמרים