להזמנות 077-727-7975
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
מאמרים

סילר לאבן

הסילר המתאים לכל סוג אבן. בכל תהליך ליטוש מרצפות אבן או שיקום קירות אבן, השימוש בסילר בסופו של התהליך הוא דבר מהותי וחשוב. הסילר הוא חומר שמספק את ההגנה המקסימאלית לסוגי האבן השונים, ברמה הטובה ביותר ולכן, לא כדאי לוותר על השימוש בו בסופו של התהליך בשום אופן.

סילר לאבן

מהו סילר

סילר הוא חומר נוזלי ושקוף שמטרתו היא לספק הגנה מקסימאלית למשטחי אבן שונים. החומר נספג אל תוך האבן ומונע שחיקה, רטיבות או כתמים. יש להשתמש בחומר, בכל תהליך בנייה,תהליך שיקום או החלפת מרצפות וקירות אבן, בכדי לספק לאבנים השונות, את ההגנה המקסימאלית. קיימים בשוק מגוון סוגי סילרים, אשר יש להתאים אותם, לסוג האבן, למראה המרצפות או הקיר המבוקשים בסופו של התהליך וליכולת ההגנה של החומר בהתאם לסוגי האבנים השונות.

סוגי סילרים

ישנם שני סוגי סילרים, סילרים על בסיס מים, או סילרים המבוססים על אלכוהול. ישנם סילרים שלאחר השימוש בהם, לא יהיה שינוי במראה האבן והיא תישאר בעלת אותה מראה, גם לאחר ייבוש החומר וישנם סילרים שהם בבחינת מבליטי צבע, או מחזקי צבע, ולאחר הייבוש, בתום השימוש בהם, הם מעניקים למרצפות את המראה המבוקש. ישנם סילרים שביכולתם להעניק למרצפות מראה מט או משי, רטוב או מבריק ועוד.

מה תפקי​דו של הסילר בהגנה על האבן

השימוש בסילר, מספק את ההגנה המושלמת לכל סוגי האבנים, בעיקר מפני פגיעות של מים. השימוש בסילר יוצר שכבה דוחת מים, אשר ביכולתה לספק הגנה מפני רטיבות בקירות או במרצפות, טחב, נזקי קיפאון ועוד. הסילר הופך את כל סוגי האבנים לעמידות, חזקות ויציבות וניתן למנוע באמצעותו נזקים חמורים הגורמים לפגעים שונים ומהותיים באבן.

האם ניתן להשתמש בסי​לר בשימוש עצמי

מכיוון שסילרים שונים מוצעים למכירה ברשתות השונות, ניתן לומר שכל אחד יכול לרכוש סילר ולהשתמש בו עבורו האבנים מהם עשויות מרצפות ביתו או קירות ביתו. אך מכיוון שקיימים מגוון סוגי סילרים ומכיוון שלא כולם יודעים איזה סוג סילר מתאים לסוג האבן שבביתם ומהו המינון לשימוש, סילר בשימוש עצמי יכול להוות פגיעות שונות באבן. לכן, כדאי מאוד להיעזר באנשי מקצוע המומחים בתחום.

לבחור במומחים! חברת ה​ניקיון האחים עובדיה

איש מקצוע טוב ידע לזהות את סוג האבן בביתכם ולהתאים לה את סוג הסילר האיכותי ביותר, שיממש את מטרתו באופן המושלם. חברתנו תשמח להעניק לך את שירותיה בבחירת הסילר הנכון לכל סוג אבן אשר קיימת בביתך, בין אם מדובר בקירות הבית, במרצפות  ועוד. אנו מומחים ומנוסים בשימוש בסילר על כל סוגי האבנים ובמידה ומדובר בסילר לאבן, האחים עובדיה הם בעלי החברת נקיון והפוליש המקצועית ביותר בתחום זה. הן בבחירת החומר המתאים , בידיעת המינון הנכון לשימוש ועוד.

השימוש בסילר לאבן אמנם נראה כדבר קל שכל אחד יכול לעשות בעצמו, אך למעשה, הדבר כלל לא פשוט ויש לבחור בקפידה את הסילר המתאים לכל סוג אבן ולבצע את התהליך באופן המושלם. אנו נשמח לעמוד לצידך בתהליך, מתחילתו ועד סופו, במקצועיות ובאמינות.

עוד שירותים: סילר לבטון

חזרה למאמרים