להזמנות 077-727-7975
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
מאמרים

כך תשרדו את המעבר עם מינימום בלגן

הפרויקט הגדול והמורכב הזה, שבתחילתו כתובת הבית או המשרד היא אחת ובסופו אחרת לחלוטין, יכול לעבור בצורה חלקה ונקייה – או בבלגן גדול. אם הדרך הראשונה נשמעת לכם קצת יותר אטרקטיבית, לפניכם כמה טיפים חשובים שיעזרו לכם להשיג את המטרה הזו.

 

התחילו לארוז מוקדם

אם תחכו לרגע האחרון ותארזו את הדירה או את המשרד שבוע בלבד לפני המעבר, תגלו שאתם אורזים בלחץ אדיר ועם מעט מאוד סבלנות. ככל שתעמלו על האריזות בשלב מוקדם יותר כך תוכלו למיין את הציוד שלכם בצורה נכונה, להיפרד לשלום מכל נייר מיותר ופריטים שאין לכם שימוש בהם, וכן תעבדו באופן מסודר יותר. בנוסף, זכרו שארגזים איכותיים וטובים יאפשרו לכם לעבוד בצורה טובה יותר ללא חשש שמא הארגז ייקרע בשלב המעבר. אם כן, השיגו ארגזים איכותיים למעבר דירה והתחילו למלא אותם הרבה לפני שצוות ההובלה מגיע. אל תשכחו לסמן גם את החדר שאליו מיועד כל ארגז, מה הוא מכיל והאם הוא שביר.

 

הכינו את הדירה החדשה

לאחר שהזמנתם צוות הובלה ובעודכם אורזים את החפצים ואת הריהוט, הקפידו להכין גם את הדירה החדשה לקראת המעבר. חברת ניקיון תוכל לסייע לכם בשלב הזה, וגם לחסוך לכם זמן יקר, וזה באמת לא משנה אם אתם עוברים לדירה חדשה לחלוטין (מקבלן) או לדירה שבה התגוררה לפניכם משפחה מרובת ילדים. כך או כך תצטרכו להשקיע זמן לא מבוטל בהכנת ארונות המטבח, ניקוי החלונות והברקת הרצפות. מאחר ויש לכם מספיק מטלות ברשימה וגם זמן די מוגבל, האצילו סמכויות והפקידו את המשימה בידי צוות מיומן. חברת הניקיון גם תספק את הציוד המתקדם ביותר ואת חומרי הניקוי האיכותיים מכל, כדי שהדירה שלכם תהיה מבריקה ונעימה.

עבדו מסודר מהרגע הראשון

נסו להכין רשימת משימות מוגדרת ומדויקת מאוד, ואל תחכו איתה. סביר להניח שהאריזה, ההובלה והניקיון הן רק שלוש משימות מתוך שורה ארוכה הרבה יותר. ככל שתתכוננו נכון יותר כך המעבר יעבור חלק. אם כן, רשמו לעצמכם אילו ספקים ונותני שירותים מעורבים במעבר, כדוגמת טכנאי של חברת הכבלים או הלוויין, שירותי אינטרנט וטלפון, החברה המספקת לכם שירותי גז וכל גורם אחר שיושפע ממעבר הדירה. כך תישארו תמיד עם היד על הדופק ולא תפספסו אף מטלה, ולו הקטנה ביותר. כשתיכנסו לדירה החדשה הכל יעמוד במקום ולכם תישאר רק עוד משימה אחת: להישען לאחור וליהנות מהרגע.

חזרה למאמרים