להזמנות 077-727-7975
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
שירותי נקיון

פוליש רצפות

לרצפה מבריקה ונוצצת מאד – רק פוליש רצפות! פוליש הוא מושג שמשדר נקיון ויוקרה, כשאומרים פוליש מתכוונים לפעולת הברקה וצחצוח של משטח שמותיר אחריו חומר נקי במיוחד. במהלך ביצוע פוליש רצפות מחדירים לרצפה חומרי ניקוי והברקה ומותירים אותו נקי ונוצץ כמו חדש.

פוליש רצפות

מי עושה פוליש רצפות

חברת נקיון אמורה לבצע פוליש רצפות והיא אחראית על העבודה בצורה מקצועית. החברה מבצעת זאת בעזרת מכשור מעולה וחומרי נקיון טובים שברשותם. המכונות שלהם מצליחות לחדור אל שכבת הלכלוך של הרצפות ולהסיר כל כתם וכל אבק, לאחר ביצוע פוליש רצפות הם מורחים שכבת הגנה על הרצפה שתשמור עליה משך זמן רב.

שלבי פוליש רצפות

  •   לפני הכל מנקים את הרצפה היטב מכל לכלוך, כתמים ושאריות חומרים שדבקו בפינות. הנקיון מתבצע בעזרת מכשור מקצועי ולכן הוא לא דומה לנקיון ביתי רגיל כלל וכלל. על ידי המכשיר משפשפים את כל שכבת הלכלוך והאבק, מגרדים גם מן הפינות שאריות של חומרים או חומרי שעוה, ולאחר ניקוי הרצפה היא מוכנה להברקה על ידי מריחת חומר מבריק עליה.
  •  מריחת הרצפה על ידי חומר מבריק שיוצר עליה שכבת הגנה. החומר עשוי מוקס (שעוה) והוא נמרח על הרצפה בצורה אחידה. חומר הוקס מגן על הרצפה מפני חדירה של לכלוך ומונע כניסת אבק או נוזלים מכתימים. את הוקס מורחים בעזרת מכונה שמצוידת במברשות מיוחדות, המברשות הללו מסתובבות מהר מאד ומורחות את החומר על פני כל השטח בצורה אחידה.
  • איטום – במקרה שמדובר ברצפה חשופה שנמצאת במקום פתוח כמו משטחים חיצוניים הפתוחים לגשם הדולף, מורחים עליה שכבת הגנה של חומר בשם סילר שיוצר אטימה מוחלטת. השכבה מגנה על הרצפה מפני חלחול של מים ונוזלים לא רצויים וכך היא מגינה עליה טוב יותר ושומרת מפני כתמים.
  • חשוב לוודא כי החברה מבצעת את כל השלבים ולא מדלגת על שום פעולה. עבודה מקצועית בידי אנשים מקצועיים בלבד תבטיח תוצאה חיובית ביותר. ככל שהחברה אמינה יותר וצברה נסיון בתחום, כך התוצאות תהיינה יותר מוצלחות ותשמרנה בעתיד.

פוליש רצפות שלנו - התקשרו עוד היום 

חברתנו מבצעת פוליש רצפות לכלל סוגי המרצפות, ומעניקה להם תשומת לב ראויה. אנחנו מבריקים את הרצפה באמצעות מכשור מתקדם ועל ידי שימוש בחומרים איכותיים וטובים במיוחד. לאחר ביצוע עבודה של פוליש נקיון הרצפה נותרת נקיה ונוצצת, מבריקה כפי שלא היתה אף פעם, ונקיה מכל לכלוך ורבב.זאת ועוד: התוצאות הטובות לאחר פוליש רצפות שלנו נותרים זמן רב לאחר סיום העבודה.

הרצפה מתנקה הרבה יותר בקלות והיא מבריקה לאורך שנים רבות.אין ספק כי מדובר באחד האלמנטים הכי כדאיים בשוק, ביצוע פוליש רצפות מעניק רעננות ונקיון עם אפקט שנשמר פרק זמן ארוך.אז למה אתם מחכים? אתם יכולים להרשות את זה לעצמכם! בואו להחזיר לרצפה שלכם את הנקיון המבריק עם פוליש רצפות עכשיו בשבילכם!