להזמנות 077-727-7975
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
שירותי נקיון

פוליש לשיש

פוליש לשישרצפת השיש שלכם יפה - שמרו עליה מכל משמר! רצפת שיש היא רצפה יוקרתית ומיוחדת שמשדרת אוירה מכובדת בכל מקום. חשוב לשמור על המראה המבריק שלה כדי ליצור אפקט מרשים לאורך זמן. בכתבה שלפנינו נסביר איך עושים פוליש לשיש ועל מה צריך להקפיד.

תהליך פוליש לשיש

כדי לבצע פוליש לשיש, יש צורך לנקות את השיש היטב  ולהסיר ממנו את כל שכבות הלכלוך והאבק. בעזרת מכונת פוליש מיוחדת מקרצפים את השיש היטב ומסירים ממנו את כל הלכלוך שהצטבר. מורידים את כל השכבות השומניות, את כל שאריות הנוזלים למיניהם, עד מתקבל משטח שיש נקי וחלק שאפשר לשים עליו חומר מבריק.

זה הזמן למרוח על גבי רצפת השיש חומר קריסטלי מבריק בצורה אחידה ויפה. החומר יוצר שכבת הגנה מעולה ומונע חדירה של נוזלים וכתמים לתוך האבן.

יש המעדיפים למרוח סילר בסיום ההברקה כדי ליצור שכבת הגנה טובה עוד יותר. הסילר הוא חומר אוטם שלא מאפשר חדירה של נוזלים וחומרים מכתימים לתוך האריחים. זה יוצר שכבת הגנה טובה מאד ומבטיחה שרצפת השיש תשאר מבריקה פרק זמן ארוך.

כל רצפה והפוליש שלה

פוליש אפשר לעשות כל על סוגי המרצפות, וגם רצפת שיש ביניהם, אבל צריך להתאים את הפוליש הנכון כדי לא לפגוע ברצפה ולא ליצור נזקים במהלך העבודה. פוליש לרצפה מתאים לשיש טבעי וגם לשיש סינטטי אבל עדיין יש לעשות אותו נכון כדי להפיק את התועלת המרבית.

בעת בצוע פוליש לשיש חשוב להצטייד עם מכונה מתאימה, כזו שלא משפשפת עם צמר פלדה אלים וחזק שעלול לשרוט את השיש ולגרום לנזקים שאין להם תקנה. רק צמר אלומיניום עדין לקרצוף מתאים עבור פוליש לשיש,זה ינקה את המשטח היטב אבל לא ישרוט ולא יפגע.

אבחנה טובה בעת ביצוע פוליש לשיש

למרות שמבצעים פוליש לשיש באופן גורף על כל סוגי המשטחים יש הבדל בין רצפה לרצפה. סוגי השיש נבדלים ביניהם בכושר העמידות שלהם ולכן צריך להבחין מה מתאים לכל משטח ומה יכול לקלקל. ישנם סוגי שיש עדינים יותר שעלולים להשרט בקלות, במשטחים אלו יש לטפל בעדינות יתירה ולא לשפשף עם כרית ניקוי חזקה מדי. לעומת זאת סוגי שיש עמידים כמו שיש סינטטי או גרניט אפשר לקרצף עם צמר ניקוי חזק יותר, שינקה אותו טוב ולא יפגום במרקם החזק שיש לו.

מכאן נובעת החשיבות העצומה להזמנת חברת פוליש והברקה מקצועית ואמינה. רק אבחנה נכונה של סוג השיש ונקיטת צעדי זהירות, מבטיח כי פוליש לשיש יתבצע בצורה הכי טובה ועם מקסימום היעילות.

פוליש והברקה ברמה עולמית!

חברתנו מבצעת פוליש לשיש עם מקסימום האחריות והנסיון. אנחנו מכירים את כל סוגי הרצפות ולכן מסוגלים להעניק לכל רצפה את הטיפול הנכון שמגיע לה. אנשי הצוות שלנו מיומנים בתחומם ונותנים מענה מיידי וטוב לכל רצפת שיש מכל סוג, וזה בדוק!

בואו לנסות את זה עכשיו! העניקו לשיש שלכם מראה מושלם!