להזמנות 077-727-7975
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
שירותי נקיון

פוליש לרצפה

מי רוצה רצפה מבריקה? שיקום!

פוליש לרצפה

רצפה מבריקה היא אחד המשאלות המשותפות לכלל הדיירים, היות שהאפקט שהיא יוצרת משמעותית מאד. כאשר מבצעים פוליש לרצפה מעניקים לבית מראה נוצץ שמשפיע על כל האוירה, וזה חשוב.  בכתבה שלפנינו נסביר איך עושים פוליש לרצפה ומה הם השלבים שלה.

המושג פוליש פירושו הברקה, ומתיחס להברקת הרצפה על יד מכונה מקצועית. ההברקה מתאימה לכלל סוגי הרצפות והתוצאות שלה נשמרות משך זמן רב. את ההברקה מבצעים על ידי ניקוי הרצפה בעזרת מכונה ואחר כך החדרה של חומר מבריק.

כדאי לדעת כי הברקה של פוליש לרצפה מתאימה לכל המרצפות ביניהם אריחי שיש, אריחי טרצו, אריחי אבן, אריחי סומסום ועוד. לעומת זאת, אריחים של גרניט פורצלן לא יוכלו לעבור הברקה אלא ליטוש בעזרת אבן יהלום.

תהליך פוליש לרצפה:

  • ניקוי הרצפה בעזרת מכונת נקיון מיוחדת.
  • החדרת חומר מבריק לרצפה
  • ציפוי הרצפה בחומר וקס שמהווה מעין ציפוי מבריק ומגן מפני חדירה נוספת של לכלוך ונוזלים.

לאחר ביצוע כל השלבים של פוליש לרצפה מתקבלת רצפה נקיה ומבריקה. יש האומרים שהיא בעלת מראה "רטוב" אבל זה קורה בגלל החומר המבריק שנמרח עליה. המראה המרשים נשאר משך זמן רב ומאפשר נקיון קל של האריחים בעתיד.

יתרונות פוליש לריצפה

בין היתרונות החשובים ביותר של עבודות פוליש לריצפה הוא החיסכון העצום בזמן, כסף וכוח אדם. לרוב שירותי פוליש לריצפה יתאימו למצבים בהם אבן המרצפת נשחקת ויכולה לגרום לבעיות נוספות כגון חדירת מים אל מתחת למרצפות, כתמים שלא ניתנים להסרה ולכלוך עמוק.

במקום להחליף את אריחי הריצפה – תהליך המלווה בהוצאת תכולת הדירה ומחיר יקר תוכלו לבצע עבודות פוליש לריצפה איתנו בחברת אחים עובדיה. פוליש לריצפה יסייע להסרת כתמים עמוקים מהריצפה, יבריק את האבן למצב כמעט חדש ועל ידי מריחת חומר איטום מיוחד יעניק שכבת הגנה למרצפות מפני חדירת מים, רטיבות ונזקים ארוכי טווח אחרים.

איך בוחרים חברה מתאימה

כדי לבצע פוליש לרצפה חשוב להזמין חברה נכונה. ראשית כל מחפשים חברה שצברה נסיון בשוק, ומאחוריה שנים רבות של עשיה מוצלחת. שנית כל, יש לבקש המלצות מלקוחות שכבר נהנו מן השרות והיו מרוצים מן התוצאה. בנוסף, חשוב לבדוק באלו מכשירים משתמשים בחברה זו, והאם הם מתקדמים בתחומם. האם עושים שימשו בחומרי נקיון מעולים ואם לא חוסכים בחומרי הברקה במהלך העבודה.

אנשי הצוות של החברה אמורים להיות אמינים ומקצועיים, לתת שרות מעולה לכל לקוח ולהתיחס לרצפה עם כל היחס המתאים. כל רצפה אמורה לקבל תשומת לב ראויה, ושיקול דעת נכון. אסור לזלזל באבחנה הנכונה כדי לא להזיק למרצפות ולא לגרום לתוצאות הרות אסון.רק חברת נקיון שמתיחסת ברצינות לעבודה ויודעת את אשר לפניה – אפשר להזמין אותה לבצע פוליש לרצפה בהצלחה מרובה.

עוד על חברת הניקיון האחים עובדיה

הזמנה של פוליש לרצפה על ידי חברתנו מבטיחה תוצאות משביעות רצון. אנחנו באים אל בית הלקוח ומעניקים לו יעוץ ואבחון נכון של כל המהלך הצפוי. בהתאם לסוג הרצפה אנחנו מתאימים תוכנית עבודה, ומה יהיה הפוליש הנכון, חשוב לדעת כי כל רצפה זקוקה לסוג אחר של פוליש ולא לכולם מתאים אותו דבר.

כי חשוב להתאים את תהליך פוליש לרצפה לכל סוג של אריחים, אחרת עלולים להזיק יותר מאשר להועיל. עבודה לא נכונה תביא להריסת הרצפה, לסדקים, לכתמים ולא תמיד אפשר יהיה להחזיר את הגלגל אחורנית.רק ביצוע עבודות פוליש לרצפה על ידי חברתנו תבטיח עבודה מסורה ואמינה עם אחריות מלאה לתוצאות נקיות.  

עבודה מקצועית

חברתנו אחים עובדיה מתחייבת להעניק לכם שירותי פוליש וניקיון לריצפה על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר שלנו. אנשי המקצוע שלנו מתמחים ומנוסים בעבודות פוליש לריצפה ומכירים את התחום מקרוב. אצלנו באחים עובדיה מכירים את כל סוגי המרצפות ומשתמשים בציוד מתקדם על מנת להבטיח את התוצאות הטובות ביותר לכלל לקוחותינו.