להזמנות 077-727-7975
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
מאמרים

פוליש לריצפה

אנו מתמחים בטיפול פוליש לריצפה ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר לכל סוגי המרצפות.
פוליש לריצפה הוא שם כולל לסוגי פוליש שונים שמטרתם ניקוי עמוק של המרצפות, הסרת כתמי שומן ולכלוך, ליטוש והברקת אבן המרצפת ומריחת חומר איטום המספק שכבת הגנה לאבן. בתהליך שאורך מספר שעות ועל ידי שימוש במכונת פוליש מתקדמת אצלנו באחים עובדיה מבצעים עבודות פוליש לריצפה שישאירו אתכם עם ריצפה חדשה ללא צורך בהחלפת האריחים.

פוליש מכל הסוגים

אצלנו באחים עובדיה מספקים את כל סוגי עבודות פוליש לריצפה. ישנם סוגי פוליש שונים כמו: הברקה קריסטלית, ליטוש אבן וחידוש מרצפות, אנו מתאימים את סוגי פוליש לריצפה לסוג אבן המרצפת ולמצבה הנוכחי. אנו מתמחים בעבודות פוליש לריצפה בכל הרמות עד לרמה הגבוהה ביותר של ליטוש האבן, הברקת אבן, ניקוי חריצים עמוק ושימור האבן לאורך זמן.בין היתרונות החשובים ביותר של עבודות פוליש לריצפה הוא החיסכון העצום בזמן, כסף וכוח אדם

עבודה מקצועית

חברת פוליש אחים עובדיה מתחייבת להעניק לכם שירותי פוליש לריצפה על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר שלנו. אנשי המקצוע שלנו מתמחים ומנוסים בעבודות פוליש לריצפה ומכירים את התחום מקרוב. אצלנו באחים עובדיה מכירים את כל סוגי המרצפות ומשתמשים בציוד מתקדם על מנת להבטיח את התוצאות הטובות ביותר לכלל לקוחותינו.

יתרונות פוליש לריצפה

בין היתרונות החשובים ביותר של עבודות פוליש לריצפה הוא החיסכון העצום בזמן, כסף וכוח אדם. לרוב שירותי פוליש לריצפה יתאימו למצבים בהם אבן המרצפת נשחקת ויכולה לגרום לבעיות נוספות כגון חדירת מים אל מתחת למרצפות, כתמים שלא ניתנים להסרה ולכלוך עמוק. במקום להחליף את אריחי הריצפה – תהליך המלווה בהוצאת תכולת הדירה ומחיר יקר תוכלו לבצע עבודות פוליש לריצפה איתנו בחברת אחים עובדיה.

פוליש לריצפה יסייע להסרת כתמים עמוקים מהריצפה, יבריק את האבן למצב כמעט חדש ועל ידי מריחת חומר איטום מיוחד יעניק שכבת הגנה למרצפות מפני חדירת מים, רטיבות ונזקים ארוכי טווח אחרים. גם אתם מעוניינים בשירותי פוליש לרצפה של חברתנו אחים עובדיה? התקשרו עוד היום וקבלו הצעת מחיר לעבודה מקצועית איכותית!

חזרה למאמרים