להזמנות 077-727-7975
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
שירותי נקיון

פוליש לגרניט פורצלן

הרצפה שלי הכי יפה! גרניט פורצלן הוא סוג יוקרתי של אריחי רצפה שאפשר לעשות עליו פוליש לגרניט פורצלן בהצלחה מרובה. היות ומדובר באריחים חזקים שעברו שריפה בטמפרטורה גבוהה מאד, הם עמידים בפני שחיקה ומאפשרים ליטוש והברקה. בכתבה שלפנינו נסביר איך עושים פוליש לגרניט פורצלן ומה הם התוצאות.

פוליש לגרניט פורצלן

גרניט פורצלן

אריחי גרניט פורצלן שונים משאר אריחי הרצפה השגרתיים. מדובר בחומר חזק במיוחד שעובר שריפה בחום גבוה ומשך זמן רב. זה הופך אותו להיות חזק יותר ועמיד, מוגן מפני שבירה וסדקים ומחוסן מפני שריטות ושחיקה. אריחי גרניט פורצלן מצופים חומר מיוחד שמעניק להם את הברק הסופי, זה גם מגן עליהם מפני נזקים בעתיד.

לאחר שימוש ממושך באריחי גרניט פורצלן, מצטברים עליו שאריות לכלוך ואבק. החריצים שבין האריחים מתמלאים לכלוך וגם הרצפה עצמה צוברת כתמים ושכבה עכורה. זה הזמן לבצע פוליש לגרניט פורצלן ולהנות שוב מרצפה נקיה ומבריקה כמו שהיתה פעם.

איך עושים פוליש לגרניט פורצלן

במהלך פוליש לגרניט פורצלן מלטשים את האבן על ידי מכשור מתאים. מכשיר הליטוש מצויד באבן יהלום שהיא אבן חזקה מאד ויכולה ללטש את הגרניט בצורה יעילה. כדאי לדעת כי באמצעות טכנולוגיות מתקדמות של ליטוש כמו ליטוש לפטו, ליטוש ננו, או ליטוש כפול ניתן ליצור אטימה מוחלטת לאריחים ועמידות טובה בפני חדירה של נוזלים. כך מרויחים כפול: גם מחזירים לרצפה את הברק ומקבלים אותה נוצצת ומבריקה, ומצד שני מונעים מנוזלים נוספים לחדור פנימה ולחלחל אל תוך האריחים במהלך השימוש בדירה.

אפקט הגודל

ביצוע פוליש ווקס לגרניט פורצלן מעניק לרצפה מראה נוצץ. אפקט נוסף שהמקום משדר – מראה של בית גדול יותר. הברק שחוזר מן האריחים יוצר מראה של מַרְאָה, שמוסיף לתחושת הרחבות של החדר. נתון זה משמעותי מאד במקרה של חדר מגורים קטן או צפוף מדי.

לאחר תהליך של פוליש גרניט פורצלן מקבלים שטח רחב ידיים, מבריק ונוצץ, זה מעניק תחושה של רוחב ושל יוקרה ממש כמו אחד הבתים המפוארים ביותר. לפעמים לא צריך להשקיע בתוספת רהיטי יוקרה או אביזרים נוספים לחדר, ברגע שהרצפה משדרת כל כך הרבה יופי ויוקרה – זה כבר מספיק ומשדרג המון.

צרו קשר - עבודת ניקיון מקצועית ומיומנת

קליניקס - חברת ניקיון אשרמבצעת פוליש לגרניט פורצלן עם נסיון רב בשוק. לאחר שנים של עבודה עם סוגים שונים של אריחים צברנו ידע ונסיון ביחס המתאים לכל סוג של רצפה. אנחנו מתאימים את המכשור המתקדם שלנו בהתאם לסוג הרצפה, ומבצעים עליה פוליש לגרניט פורצלן בצורה יסודית ואמינה.

לאחר ביצוע העבודה תקבלו רצפה חדשה ומבריקה. אריחי הגרניט יקבלו שוב את הברק שלהם, ויחזרו להיות יפים כבתחילה. כי חבל להשאיר את הרצפה מלוכלכת ומאובקת, אם אפשר לחיות בבית הרבה יותר מבריק ונוצץ לאחר ביצוע פוליש לגרניט פורצלן! בואו להנות מן האפקט המרשים! הזמינו עכשיו פוליש לגרניט פורצלן ותהנו מתוצאות מבריקות במיוחד!