להזמנות 077-727-7975
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
שירותי נקיון

פוליש לבית

מעוניינים לעשות פוליש לבית? כך תבחרו את חברת הפוליש שלכם. כשרוצים לעשות פוליש לבית חייבים תחילה לברר מספר דברים. כדאי להכיר את סוגי הפוליש הנפוצים על מנת לדעת איזה סוג פוליש הכי מתאים למרצפות הבית שלכם, בחירת חברת פוליש אמינה ומקצועית וכמובן סקר שוק מקיף.

פוליש לבית

מה זה פוליש לבית

פוליש לבית הוא שיטת שיקום והברקת המרצפות בבית. ניתן לעשות פוליש לכל סוגי המרצפות שנשחקו עם השנים וצברו נזקים. פוליש לבית הוא פתרון

מעולה למרצפות שחוקות ללא החלפת המרצפות הקיימות וללא צורך בריצוף מחדש. פוליש לבית הוא תהליך יעיל המתבצע במספר שעות וכמובן זול הרבה יותר מאשר ריצוף מחדש וללא חוסר הנוחות הכרוך בו.

ישנם מספר סוגי פוליש לבית סוגי הפוליש מעניקים רמת הגנה שונה למרצפות האבן. סוג הפוליש הבסיסי והנפוץ הוא פולי ווקס המתבצע באמצעות מכונת פוליש וכולל קרצוף עמוק של אריחי הרצפה ולאחריה מריחת חומר הברקה על בסיס שעווה. ישנו פוליש קריסטלי המתבצע גם הוא באמצעות מכונת פוליש וייחודו הוא בטכניקת ההחדרה של ההברקה אל אריחי האבן עצמם.פוליש אקרילי הוא הכי פחות נפוץ אך היעיל ביותר במניעת החלקה ומניעת סימני גרירה. חומר ההברקה נמרח ללא מכונת פוליש בשיטה זו. כדאי להתייעץ עם בעל מקצוע לגבי השיטה המתאימה ביותר לרצפה שלכם.חומרים איכותיים מסייעים לשמירה לטווח ארוך על האבן ומעניקים מראה מבריק ויוקרתי לאריחי הרצפה.

חברת פוליש מקצועית

כאשר מחליטים לעשות פוליש לבית חשוב מאוד לבחור את חברת הפוליש המקצועית ביותר. חברה המתמחה במתן שירותי פוליש לבית תוכל לייעץ לכם על הצד הטוב ביותר איזה סוג פוליש מתאים לכם, איזה סוג פוליש ישמור על הרצפה שלכם לאורך זמן, מה מידת הנזק של המרצפות ועוד. חשוב לדעת את המידע לפני שמחליטים לעשות פוליש לבית. כדאי לשאול על היתרונות וגם על החסרונות שבשיטות הפוליש השונות על מנת להיות מוכנים לתוצאה. חברה מקצועית מעסיקה בעלי מקצוע המתמחים בשיטת פוליש לבית ובעלי ניסיון בתחום. אנשי מקצוע מנוסים חשובים על מנת לשמור על הרכוש הקיים בבית ולא לגרום לו נזק מהחומרים או ממכונת הפוליש הגדולה.

שירות יעיל

שירות יעיל ואדיב של חברה המעניקה שירותי פוליש וניקיון הכרחי עבורכם. שירות אדיב ומקצועי, עמידה בזמני עבודה מתואמים מראש, ייעוץ ופתרון בעיות בזמן אמת הם קריטריונים שחשוב שחברת הפוליש תעמוד בהם. התייעצו עם בעלי המקצוע ובקשו מהם חוות דעת לגבי פוליש לבית המתאים לביתכם. חברת פוליש מקצועית תוכל לסייע בשיקום כל המרצפות בכל רמת שחיקה ולסייע בשיקום ושימור האבן.

שימו לב שחברת הפוליש אותה אתם שוכרים היא חברה המשתמשת בציוד איכותי. חומרים איכותיים מסייעים לשמירה  והגנה לטווח ארוך על האבן. ציוד טכנולוגי מתקדם גם הוא ישפיע על איכות פוליש לבית ויעניק מראה יוקרתי וכמעט חדש לרצפה.