להזמנות 077-727-7975
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
מאמרים

פוליש וקרצוף רצפה

ניקוי הרצפה – האם הוא חייב להיות מטלה מעיקה, שירות חיצוני שעליכם להזמין מדי תקופה או שאולי אתם יכולים להשתמש בטכנולוגיה העכשווית ולהבריק את הרצפה בעצמכם? מסתבר שישנה דרך קלה יותר להיכנס בכל יום למשרד ולבית ולהתרשם מהניקיון היסודי.

קרצוף יסודי מתחיל במיכון איכותי

מכונות פוליש מקצועיות מקרצפות את הרצפה בצורה איכותית. בדומה לתהליך הטבעי שעובר הסלע המשוייף על ידי זרם מים לאורך זמן מכונות המיועדות לקרצוף עובדות על ידי סיבוב מהיר של דיסק עם מברשת בדרגות שונות. על מנת לסייע לתוצאה אחידה ולנקות את הרצפה בזמן הפוליש משולב זרם עדין של מים עם חומרי הניקיון המביאים לתוצאות מרשימות מבחינת הניקיון.

איך שומרים על תוצאות הקרצוף זמן ארוך יותר?

לאחר הקרצוף אפשר גם להוסיף שכבה עדינה של שעווה (ווקס) השומרת על תוצאות הקרצוף לאורך זמן ומוסיפה לברק הטבעי של הרצפה. כיום, כאשר מכונות הקרצוף הן בהישג ידם של מרבית העסקים כבר לא משתלם בהכרח להזמין חברה חיצונית לבצע פוליש-ווקס לרצפה וניתן לבצע ניקיון יסודי ברמה מקצועית בעצמכם, על ידי איש התחזוקה הקבוע. המכונות מתאימות לחללים קטנים וגדולים ולאריחים מחומרים שונים. איזו רצפה תתאים לניקיון באמצעות פוליש?

אילו אריחים ניתן לנקות במכונה המקצועית?

מכונות הקרצוף והפוליש מתאימות למגוון רחב של אריחים. החל רצפות עשויות אבן וגרניט, רצפות שיש וכלה במכונות המיועדות לקרצוף יסודי (ללא פוליש) של רצפות ויניל ולינוליאום. כל אחת מהמכונות עובדת בעוצמה שונה כאשר יש מכונות בהן אפשר להחליף את משטח הקרצוף ולהתאימו לסוג הרצפה ולגודל החלל. רצפה בשטח פתוח קל לנקות אך כיצד מגיעים לפינות הנסתרות הממוקמות מאחורי נישות נמוכות או ריהוט כבד שלא ניתן להזיז? באמצעות מוט מתכוונן מיוחד ניתן להטות את המכשיר על מנת שניתן יהיה לעבוד בנוחות גם בזוויות קטנות ואפילו בעבודה לצדדים.

רצפה מבריק שקל לנקות לאחר מכן עם סמרטוט

לאחר ניקוי יסודי באמצעות מכונת קרצוף או פוליש הרצפה נשארת חלקה ומבריקה. אינכם צריכים להשתמש במיכון הכבד בכל פעם שמנקים את הרצפה אלא להגיע למצב בו הרצפה נשארת נקייה לאורך זמן – תוך הסתפקות בתחזוקה יומיומית באמצעות סמרטוט. במתחמים בהם הרצפה מתלכלכת בקלות רבה, כמו קניונים עמוסי אנשים, מכון כושר או ספא ומתחמים רפואיים מכונות קרצוף משמשות מדי יום על מנת להסיר גם את הכתמים הקשים ומשאירה תוצאות מרשימות.

ניקוי הרצפות גם בבית

מכונות הקרצוף והפוליש מותאמות גם למתחם ביתי איכותי בדירות ובבתים פרטיים. אם הניקיון מהווה חלק מאיכות חייכם ואינכם רוצים להמשיך ולהילחם בחידוש רצפה מלוכלכת או מיושנת – נקו עם מכונה מקצועית יותר. כך, התוצאות ישמרו לאורך זמן רב יותר וניתן יהיה לחדש גם את האריחים המוכתמים שידעו ימים טובים יותר כשעברתם לבית.

לסיכום, פוליש לרצפה אינו חייב להיות שירות שאתם מזמינים אחת לתקופה אלא דרך חיים. אתם יכולים להמשיך ולתחזק את רצפת העסק או הבית באמצעות שלל מכשירים המותאמים בדיוק לרצפה שלכם ולהפוך את פעולת הניקיון ממטלה מעיקה הגוזלת זמן לתהליך קצר יותר המתבצע אחת לתקופה בצורה מקצועית, איכותית ומהירה.

 

חזרה למאמרים