להזמנות 077-727-7975
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
שירותי נקיון

פוליש ווקס

קיימים מספר סוגי פוליש למרצפות, פוליש ווקס הוא סוג הפוליש הבסיסי ביותר. על מנת לבחור את סוג הפוליש הנכון לכם יש להכיר את היתרונות והחסרונות של הסוגים השונים, במאמר זה נדון בפוליש הבסיסי: פוליש ווקס

פוליש ווקס

פוליש ווקס היא שיטת הברת רצפות יעילה במיוחד. ניתן ליישם שיטה זו בבית או בחללים גדולים יותר למניעת שריטות הברקת הרצפה ושימור האבן לאורך זמן. מומלץ לחזור על פוליש ווקס פעם במספר שנים על מנת למנוע שחיקה של האבן. הפוליש הוא תחליף מומלץ למי שלא מעוניין לרצף מחדש ונחשב כתחליף חסכוני. תוצאות פוליש ווקס מותירים אתכם עם רצפה כמעט חדשה ללא צורך בריצוף מחדש. כאשר מרצפים מחדש נגרמת אי נוחות עקב הרמת רהיטים הוצאת המרצפות הקיימות והמתנה של זמן. פוליש ווקס הוא תהליך המיושם תוך מספר שעות ומחירו זול יותר.

נזקים לרצפה

אריחי רצפה עשויים מסוגי אבנים שונות, חלק מהאבנים בעלות רמת עמידות גבוהה וחלקן בעלות רמת עמידות נמוכה יותר. אבן היא חומר טבעי הנשחק עם השנים והיא חשופה לנזקים שונים שיכולים לגרום לה להיחלש ולהיפגם. רטיבות ולחות הם הנזק הנפוץ ביותר שיכול להיגרם לרצפה, לעיתים הרטיבות יכולה לחדור את מבנה האבן ולהגיע אל מתחת למרצפות. אחוזי לחות גבוהים, הצטברות שומן, לכלוך ושריטות יכולים גם הם להחליש את עמידות האבן. פוליש ווקס יוכל לטפל בשחיקת כל סוגי האבן ולשמרה לטווח ארוך. חברה מקצועית משתמשת בציוד חדיש ומבינה בטכנולוגיות פוליש ווקס המתאימות לסוג הרצפה שלכם

חומרי הברקה

שימוש בחומרי הברקה איכותיים ומריחת סילר לאיטום המרצפות מעניק גימור מושלם בשיטת פוליש ווקס.חשוב  שחברה המציעה שירותי פוליש ווקס תשתמש בחומרים איכותיים וציוד חדיש בטכנולוגיית פוליש ווקס מתקדמת. חומרים איכותיים וציוד מתקדם מעניקים לרצפה מראה יוקרתי וברק ברמה הגבוהה ביותר.  חומרי הברקה איכותיים יכולים לחדש אפילו רצפה ברמות שחיקה גבוהות, לשמר אותה ולהגן עליה מפני נזקים עתידיים.

בעלי מקצוע מנוסים

חשוב לשכור את שירותיה של חברה המעניקה שירותי פוליש ווקס המעסיקה בעלי מקצוע בעלי וותק וניסיון. אנשי מקצוע מנוסים יוכלו לייעץ לכם ולכוון אתכם לשיטה הטובה ביותר עבורכם. כמו כן הם יודעים להשתמש בחומרים איכותיים שיעניקו מראה מבריק לרצפה. חברת נקיון ופוליש מקצועית משתמשת בציוד חדיש ומבינה בטכנולוגיות פוליש ווקס המתאימות לסוג הרצפה שלכם.

מחירי שירותי הניקיון והפוליש

מחירים של פוליש ווקס משתנים מחברה לחברה. המחירים יהיו תלויים בוותק ובניסיון, באיכות החומרים ובסוג הציוד בה משתמשת החברה. טווח המחירים נע על ממוצע מסוים של מחירים וקשור גם לגודל השטח עליו תרצו ליישם את שיטת פוליש ווקס. כדאי לבדוק את השירות במספר חברות פוליש ולהצטייד במידע הדרוש על מנת לקבל החלטה נכונה. פוליש זה לא עסק זול ולכן כדאי להקדים לכך סקר שוק.

פוליש ווקס הוא פתרון שימור ושיקום רצפה שחוקה וישנה, פוליש ווקס באיכות גבוהה יעניק לכם מראה רצפה מבריק וישמר את אריחי הרצפה לאורך זמן.