להזמנות 077-727-7975
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
מאמרים

ניקיתם את המשרד? מה עם ניקיון השטיחים?

החגים כבר בפתח וזו הזדמנות מעולה לנקות את המשרד שלכם באופן יסודי ולגרום לעובדים שלכם להגיע בהנאה גדולה לעבודה בכל בוקר. הניקיון של המשרד הוא קריטי להצלחת החברה או העסק שלכם, מקום נקי משדר הצלחה ובדרך הזו אפשר להדביק את העובדים בתחושות והאנרגיות הנכונות וזה למעשה מה שיוביל אתכם למקום שאליו אתם רוצים להגיע.

העניין הוא שגם אם אתם מנקים את המשרד בכל יום או אחת לכמה ימים עדיין יש מקומות שהמנקה לא תמיד מגיע אליהם ואחד מהמקומות האלו הם השטיחים שבהרבה מאוד מקרים נותרים ללא ניקוי ראוי. ניקוי שטיחים מקיר לקיר זה לא בהכרח משהו שחייבים לעשות כל יום אבל כן חשוב לעשות זאת אחת לשבוע או שבועיים כדי שכל לקוח פוטנציאלי או אורח שמגיע אליכם ירגיש שמדובר במקום רציני ומכובד.

הניקיון הוא סוד הקסם בדרך להצלחה

אתם עובדים קשה מאוד כדי להצליח, אנחנו בטוחים בכך וכנראה שגם העובדים שלכם משקיעים את מירב המאמצים שלהם מדי יום כדי החברה תנוע קדימה ותפיק הצלחות ורווחים. זה אולי ישמע קצת תמוה לחלק מכם אבל בהחלט אפשר לומר שניקיון המשרד והסדר במשרד הוא מרכיב חשוב מאוד, יש יגידו אפילו קריטי בדרך למעלה. עובד שמגיע בכל בוקר למקום מסודר, נקי ומאורגן מפיק מעצמו יותר ואם כל עובד שלכם יפיק מעצמו יותר אתם תוכלו לחכך ידיים בהנאה ולדעת שאתם בדרך הבטוחה להצלחה הגדולה שאליה אתם מכוונים. כאשר אנחנו מדברים על ניקיון אנחנו לא מדברים רק על ריקון פחים או שטיפה של הרצפה אלא גם על ניקוי שטיחי משרד שיכול לעשות את ההבדל בין משרד נקי ונעים לבין משרד שאף עובד לא מגיע אליו בהנאה גדולה.

המשרד הוא הבית – להשקיע בניקיון המשרד

אם נחשב את כמות השעות שאנחנו מבלים במשרד נגיע למסקנה שאנחנו מבלים במהלך היום יותר שעות במשרד מאשר בבית שלנו. לכן, עלינו להשקיע הרבה מאוד בסדר והניקיון של המשרד, זה ממש הופך להיות הבית השני שלנו וזו הסיבה שאסור לנו להקל ראש בנושא ולספק לעצמנו וכמובן גם לעובדים שלנו את התנאים הטובים ביותר. העובדים של היום כבר לא מוכנים להיות עבדים ולא מוכנים לעבוד בכל תנאי, העובדים כיום מבינים את הכוח שיש להם בידיים ומבינים שאם לא יקבלו את מה שהם רוצים במקום אחד הם פשוט יילכו לעבוד במקום אחר.

ניקוי שטיחים במשרד על ידי חברת ניקיון יסודית ומקצועית בתוספת ניקיון על בסיס יומי של הרצפה, החלונות והשולחנות יוביל למצב שהעובדים שלכם באמת מרגישים בבית ובאמת מרגישים שכייף להם להגיע לעבודה בכל בוקר. העובדים שלכם הם הנכס החשוב ביותר שלכם, אל תגיעו למצב שאתם מתחילים לאבד אותם רק בגלל הקלתם ראש בניקיון המשרד שלכם ובניקיון השטיחים אשר נמצאים במשרד שלכם. 

חזרה למאמרים