להזמנות 077-727-7975
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
שירותי נקיון

ניקיון משרדים

מקום העבודה לרבים מכם בוודאי משמש כבית השני שלכם, אתם "מבלים" בו כמחצית מיומכם. אין זה סוד, כי מקום עבודה מסודר ומאורגן משרה אווירה רגועה ונינוחה ומשפיע באופן ישיר על התפוקה ועל המוטיבציה של העובדים במשרד. בחורף, שמירה על ניקיון משרדים אופטימלי חשובה מסיבה נוספת – הפחתת הסיכוי להידבקות העובדים בשפעת או בצינון או בכל מיני מחלות שמביא עמו החורף. למעשה, למרות שיש נטייה להחסיר ימי מחלה בחורף, דווקא בחורף יש נטייה להזניח את ניקיון משרדים. זאת משום שהתנועה במשרד רבה, ועוברי האורח והעובדים מכניסים איתם בוץ וסימני נעליים שהופכים את הקרקע ללא נעימה ובעיקר, ללא אסתטית. אם כן, ניקיון משרדים הוא בהחלט קריטי, והדרך הטובה והנוחה לעשות את זה היא באמצעות השכרת שירותיה של חברה מקצועית ובעלת ניסיון עשיר בתחום של ניקוי משרדים. כמובן שאין זה אומר שאם יש לכם חברת ניקיון אתם יכולים לצפות לניקיון תמידי במשרד, שכן הצוות לא ילווה אתכם בכל דקה ביום, וגם לכם תפקיד חשוב בשמירה על ניקיון המשרד.

 

הכללים החשובים לניקיון משרדים בחורף

* ייבוש הרצפה – למרות שברוב המשרדים מותקנות מערכות חימום מתאימות, הן בדרך כלל משפיעות בעיקר על האוויר הכלוא בחדר ולא על הרצפות. ולכן מים שנשפכו בחורף על הרצפה יישארו שם לזמן ממושך ועשויים לגרום ללכלוך הרצפה מבוץ אשר מקורו באבק על סוליות נעליים שנרטבו. חשוב מאוד לשמור על רצפה יבשה, לשים בפתח הדלת אחרי השטיח הקבוע גם מגבת מתאימה. שמירה על רצפה יבשה תשמור על ניקיון משרדים לזמן ממושך בהרבה.

* עמדת המחשב – רטיבות הינה כר פורה להתפתחותם של חיידקים שונים. בחודשי החורף סביר להניח שאתם מגיעים לעבודה עם ידיים לחות, ומיד מתמקמים על יד עמדת המחשב שלכם, מבלי לייבש את הידיים כפי שצריך. כמו כן, מחקרים מוכיחים כי תדירות רחיצת הידיים בחורף פוחתת באופן ניכר, מה שמשפר אפילו יותר את הסיכון לחיידקים. לכן חשוב מאוד מעבר לניקוי הרצפה וסידור השולחן, לנקות בצורה יסודית את מקלדת המחשב. המקלדת עליה מונחות ידכם רוב היום, אינה זוכה כמעט כלל לניקיון, למרות המגע הבלתי פוסק עמה. בנוסף, בהרבה חברות אוכלים על יד המחשב, מה שמעלה את הסיכון להעברת חיידקים שהצטברו על המקלדת אל מערכות הגוף.

 

טיפים לניקיון משרד

* אחריות על המקום – אפשר לקבוע שכל עובד אחראי קודם כל על הניקיון בסביבה שלו. כלומר, לשמור על שולחן נקי ומסודר, לדאוג לזריקת הלכלוך לפח וכדומה.

* מה עושים עם האבק – אבק נוטה להצטבר על מדפים ועל ספריות, ניקיון משרדים לסילוק האבק ראוי שיתבצע בתדירות גבוהה, וחברת ניקיון משרדים תעשה את זה היטב. עם זאת, אם אתם עדים לאבק שמצטבר בפינה כזו או אחרת, העירו את תשומת הלב וודאו שהניקיון מתבצע ברמה גבוהה ככל האפשר.