להזמנות 077-727-7975
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
מאמרים

ניקיון והדברת דירה

אומנם עונת הקיץ כבר מאחורינו אבל תתפלאו לשמוע שגם בחודשים דצמבר, ינואר ופברואר התיקנים, הנמלים, הזבובים, היתושים ושאר המזיקים עלולים להגיע ללובי או לדירה שלנו. ניקיון הבניין בכלל וניקיון הדירה שלנו בפרט יכולים מאוד לסייע למנוע את הופעתם של האורחים הבלתי קרואים ואם נקפיד על הניקיון נוכל למנוע את בעיית המזיקים עוד בטרם החלה.

ניקיון הדירה מתחיל כמובן בפעולות פשוטות כמו זריקת הזבל בזמן, לא להשאיר אוכל עומד במשך הרבה זמן, להימנע ממים עומדים במרפסת או בקרבת הבניין, סתימת החורים בבניין או בדירה באופן הרמטי ועוד. ניקיון מקסימאלי יוביל לכך שלא תאלצו להתמודד עם המזיקים, בין אם מדובר על מכרסמים כמו עכברים וחולדות ובין אם מדובר על חרקים כמו ג'וקים, נמלים, זבובים ויתושים.

השלב שאחרי – הדברה ברמה מקצועית
אם עשיתם את כל מה שצריך ואם הקפדתם על כל הכללים אבל בכל זאת המזיקים החליטו להופיע בביתכם הגיע הזמן לבחור חברת הדברה מומלצת ולא להמתין שהבעיה תיפתר מעצמה כי זה פשוט לא יקרה. להחלטה באיזו חברת הדברה תבחרו תהיה השפעה גדולה מאוד על התוצאות הסופיות, אם תנסו להתחכם ולעשות את העבודה בעצמכם או לבחור בחברה ללא ניסיון תעשו נזק גם לבריאות שלכם וגם לא תצליחו למנוע מהמזיקים להמשיך ולהגיע לביתכם. המטרה העיקרית שלכם היא לבחור בחברה אמינה, מקצועית, יסודית, איכותית ומוכרת כי רק חברה שתענה על כל הפרמטרים האלו תוכל להחזיר אתכם לשגרת החיים הנורמאלית שלה הורגלתם ללא המזיקים בבית.

ומה עם המחיר? אל תקרעו לעצמכם את הכיס
אז כמובן שכולנו רוצים בית מבריק ונקי מחרקים ומזיקים אבל כאן נכנסת לתמונה גם שאלת המחיר. יש כאלו שחושבים שהדברה איכותית חייבת להיות במחיר גבוה אבל האמת היא שאפשר להשיג גם הדברה במחיר משתלם ואטרקטיבי. הסוד הוא להשוות מחירים ורק לאחר שמוצאים את חברת ההדברה שמציע לכם את השילוב המושלם של איכות מקסימאלית ומחיר מינימאלי לעצור את החיפושים ולקבל החלטה. הדעה הרווחת כי איכות גבוהה הולכת בהכרח עם מחיר גבוה ואיכות נמוכה הולכת בהכרח עם מחיר נמוך אינה תמיד נכונה, בהרבה מאוד מקרים אפשר למצוא את השילוב המושלם של מחיר נמוך עם איכות גבוהה.

האמינות מעל הכל – לבחור בחברה אמינה שלא מנסה לרמות אתכם
בואו נשים את הקלפים על השולחן: יש הרבה מאוד חברות שם בחוץ שלפעמים מנצלות את תמימותם או חוסר הבנתם של הלקוחות שלהם ומרשים לעצמם לעשות עבודה בינונית או לגבות מחיר מופקע. האמינות חייבת להיות מעל הכל ועל מנת למצוא הדברה עם חברה אמינה עליכם לקבל המלצות ולראות עבודות קודמות כי רק כך תוכלו להיות בטוחים שכל מה שנאמר לכם זו אמת לאמיתה. חברת הדברה אמינה זה הצעד הראשון שלכם בדרך להצלחה והדרך הבטוחה לבית נקי ונעים ללא מזיקים.

חזרה למאמרים