להזמנות 077-727-7975
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
שירותי נקיון

ניקוי ספות

ניקוי של רהיטים הוא לרוב פשוט וקל. לא כך כאשר מדובר בספות, אשר סופגות את הלכלוך אל תוך הריפוד. כאשר אתם צריכים ניקוי ספות, אתם בעצם צריכים את חברת קליניקס.ניקוי ספות דורש ידע, מיומנות ובעיקר – חומרים מקצועיים ומכשור מקצועי. לכן, אם נוצר לכלוך על הספות שלכם, אתם זקוקים, כמעט בוודאות, לשירותי ניקוי ספות מקצועיים. חברות ניקיון מבצעות ניקוי ספות בצורה מקצועית, באמצעות מכשור מתאים, אשר מוציא את כל הכתמים מן הספות, ומחזיר אותן כאשר הן נקיות, כמו חדשות.

ניקוי ספות

ספות עור וספות בד

ישנו הבדל בין ניקוי ספות עור לבין ניקוי ספות בד. ניקוי ספות עור לרוב קל יותר, משום שהעור אינו סופג. עם זאת, ישנם כתמים, כמו כתמי עטים וכדומה, שקשה להסיר מן העור. שירות ניקוי ספות משתמש בחומרים מיוחדים אשר ממיסים את הכתמים, ומחזירים לספת העור את המראה החדש והמבריק שלה. ניקוי ספות בד הוא מורכב עוד יותר, משום שהבד סופח אליו את הכתמים. ישנם תכשירים ביתיים לניקוי ריפוד, אולם לרוב הם אינם יעילים מספיק. ניקוי ספות מקצועי עושה שימוש בקיטור, בחומרי ניקוי מיוחדים וכן הלאה, על מנת להוציא את כל הכתמים מן הספה.

קליניקס

חברת קליניקס מסייעת לכם להיפטר מכל כתם ומכל לכלוך שנוצר על הספות שלכם. שירות ניקוי ספות של קליניקס עושה עבורכם את העבודה, ומחזיר לכם ספות נקיות, מבריקות – ממש כמו חדשות. הצוות של קליניקס הוא צוות מקצועי במיוחד, בעל מיומנות וניסיון רב בכל סוגי הניקיון באופן כללי, ובניקוי ספות בפרט. הצוות של קליניקס עושה, כאמור, שימוש בחומרי הניקיון המקצועיים ביותר, בהתאמה מדויקת לכל סוג של ספה, וכן במכשור מתקדם אשר מסייע לעובדים להסיר מהספות שלכם את כל סוגי הלכלוך. קליניקס מבצעת ניקוי ספות כמו גם מגוון עבודות ניקיון אחרות, ומאפשרת לכם ליהנות מבית נקי. עם קליניקס, אתם יודעים שעשיתם את הבחירה הנכונה.
מחפשים ניקוי ספות מקצועי באמת? בואו כבר עכשיו ליהנות מן המיומנות, המקצועיות והעבודה האיכותית של קליניקס!