להזמנות 077-727-7975
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
שירותי נקיון

ניקוי מרצפות

ניקוי מרצפות הוא פעמים רבות הרבה יותר מסתם שטיפת רצפה. פעמים רבות, הרצפות סופגות לכלוכים ונוצרים כתמים שאי אפשר להסיר באמצעות שטיפה רגילה. זה בדיוק הזמן להזמין חברת ניקיון מקצועית – כמו קליניקס ניקוי מרצפות הוא תהליך מורכב. באופן רגיל, לאחר שמותקנות מרצפות בבית, אנו מתחזקים אותן באמצעות ניקיון באופן קבוע, בעזרת חומרי ניקוי המיועדים לרצפות, סמרטוט ומגב. אולם מרבית סוגי המרצפות נוטות לספוג לתוכן כתמים מסוגים שונים, מה שגורם להיווצרות של כתמים שאינם יורדים באמצעות ניקוי רגיל.

ניקוי מרצפות

בנוסף, מרצפות נוטות לצבור שריטות, שברים ופגמים נוספים. במצב כזה, יש צורך בשירות מקצועי של ניקוי מרצפות. ניקוי מרצפות מקצועי כולל שימוש בחומרי ניקוי ייעודיים מקצועיים במיוחד, אשר מסייעים בהסרה של כתמים קשים מן המרצפות. במקרים חמורים יותר, ניקוי מרצפות יכלול גם ליטוש של המרצפות, על מנת להסיר את השכבה העליונה, המוכתמת והשרוטה, של המרצפות, ולחשוף שכבה נקייה וחדשה. לאחר הליטוש מבצעים פוליש למרצפות, על מנת להעניק להן מראה נקי ומבריק באופן מושלם. ניקוי מרצפות הוא תהליך שיש לבצע על ידי אנשי מקצוע טובים, ולכן כאשר יש צורך בניקוי מרצפות, מומלץ מאד להזמין חברת ניקיון מקצועית שתעשה את העבודה על הצד היותר טוב.

האחים עובדיה -שירותי נקיון ופוליש

חברת קליניקס היא חברת ניקיון מקצועית, אשר עושה עבורכם סוגים שונים של עבודות ניקיון – כמו ניקוי מרצפות. חברת קליניקס שמה לה למטרה להעניק לכם את המרצפות הנקיות ביותר, ולהוציא אתכם הכי מרוצים שאפשר. לשם כך, חברת קליניקס עושה שימוש בחומרי הניקוי האיכותיים ביותר, ומתאימה את חומרי הניקוי באופן מדויק לסוג המרצפות אצלכם בבית. הצוות המיומן והמקצועי של קליניקס גם משתמש במכשור מקצועי ומתקדם על מנת לנקות את המרצפות שלכם בצורה הטובה ביותר. קליניקס דואגת לכם לא רק לניקיון רגיל של המרצפות, אלא גם לליטוש המרצפות, לפוליש ולכל פעולה אחרת שנדרשת כדי להעניק למרצפות שלכם ברק של ניקיון.
צריכים ניקוי רצפות מקצועי ואיכותי? בואו עוד היום להתרשם מן השירות המקצועי והאיכותי של חברת קליניקס!