להזמנות 077-727-7975
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
שירותי נקיון

ניקוי חלונות

עבודות ניקיון הן עבודות נרחבות מאד. כאשר מנקים אפילו דירה פרטית קטנה, הניקיון כולל הרבה מאד עבודות – משטיפת רצפות ועד ניקוי חלונות, מניקוי אבק מרהיטים ועד ניקיון של חדרי אמבטיה. חברת הנקיון קליניקס מבצעת עבורכם ניקוי חלונות מקצועי, יחד עם מגוון עבודות ניקיון נוספות.

ניקוי חלונות

ניקוי חלונות נשמע כמו עבודה פשוטה מאד. פשוט לנקות את החלון. אך למעשה, ניקוי חלונות מלא דורש סוגים שונים של עבודה, מכשור מתאים וחומרים מתאימים. חלונות מורכבים ממסגרת החלון, מן המסילה שלו ומזגוגית החלון. את המסגרת והמסילה יש לנקות באמצעות חומרים שמתאימים לה – חומרים לניקוי מתכת או עץ, לפי סוג המסגרת. את המסילה יש לנקות היטב מבפנים, מכיוון שהיא נוטה לצבור לכלוך רב. את הזכוכית שמכסה את החלון יש לנקות בחומר מיוחד לזכוכית.כאן מגיע השלב שבו יש למצוא דרך לנקות את החלון גם מצידו החיצוני.

חלונות כנף שנפתחים כלפי פנים קל לנקות משני הצדדים. אולם חלונות שנפתחים כלפי חוץ עשויים להיות בעייתיים. קשה עוד יותר לבצע ניקוי חלונות הזזה. את חלקם ניתן להוציא מהמסילה לניקוי, אך ישנם גם חלונות שאין אפשרות להוציא, או חלונות גדולים מידי. במצבים אלו יש לבצע ניקיון שכרוך בעבודות גובה – כלומר טיפוס על הבניין מצידו החיצוני על מנת לנקות את החלון היטב גם מן הצד הזה.

חברת קליניקס היא חברת ניקיון מקצועית, אשר מבצעת עבורכם את כל הסוגים של עבודות הניקיון. קליניקס מתמחה במגוון סוגים של עבודות, וביניהן כמובן ניקיון חלונות. חברת קליניקס מבצעת עבורכם ניקיון חלונות מלא ומקצועי, תוך שימוש בכל הטכניקות הנדרשות, על מנת להעניק לכם חלונות נקיים ומבריקים, ממש כמו חדשים. קליניקס מעניקה שירותי ניקיון חלונות לדירות פרטיות, למשרדים, לעסקים ולמקומות ציבוריים, עם התאמה מושלמת לצרכים של כל לקוח. ניקיון חלונות של קליניקס הוא ניקיון מלא ומושלם.רוצים לקבל שירות מקצועי במיוחד של ניקוי חלונות לבית, למשרד או לעסק שלכם? הזמינו עוד היום את השירות המקצועי של חברת קליניקס!