להזמנות 077-727-7975
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
מאמרים

מכונות שטיפה ופתרונות ניקוי

אין אנשים שבאמת אוהבים לנקות וכל מי שאומר לכם כך, בוודאי אוהב שהמקום נקי. יש הבדל בין לאהוב את הבית או העסק שלכם נקי ומצוחצח לבין פעולת הניקיון עצמה שיכולה להיות ארוכה ומייגעת. האמת היא שהיא יכולה להיות דווקא די מהנה אם תשתמשו במכונות שטיפה מתקדמות ויעילות.

מכונות שטיפה בלחץ מים גבוה

אחת המכונות הטובות ביותר לניקיון ביתי וניקיון בעסק, כולל ניקיון במגזר התעשייתי, היא מכונה שטיפה בלחץ מים גבוה. מכונת שטיפה כזו יכולה להיות גם עם מים חמים וגם עם מים קרים כאשר המים הקרים תהיה פשוטה יותר וגם זולה יותר. מכוננה שטיפה זו למעשה משפריצה מים בלחץ גבוה, לחץ שיכול להגיע עד ל-260 או 300 בר, כאשר מכונות אלו יתאימו יותר למתארים תעשייתיים. המכונה הביתית יכולה להגיע לרוב עד 200 בר ויש גם מכונות נפלאות שמגיעות ללחץ של 160 בר בלבד. מכונות אלו יכולות להסיר כתמים בקלות רבה והן יכולות לנקות אזורים רבים כולל את הרצפה.

שואבי אבק תעשייתיים וגם רטובים

יחד עם מכונות שטיפה בלחץ מים גבוה יש גם את שואבי האבק שיכולים להיות יעילים במיוחד. לא תמיד נצטרך לשטוף את הבית ואפילו כאשר ישנה מכונת שטיפה לעתים זה פשוט לא נדרש. מה שכן צריך לעשות לעתים תכופות יותר הוא לנקות את הבית באופן יבש כדי שלא יהיה בו אבק. את הפעולה הזו אפשר לבצע במהירות רבה יותר עם שואב אבק חזק ומתקדם כאשר יש כיום שואבי אבק רטובים שיכולים לשאוב אפילו נוזלים. זה למעשה אחד מפתרונות הניקוי הטובים ביותר בימינו ושואב אבק תעשייתי חזק הוא נכס חשוב גם למתאר הביתי לניקיון הרבה יותר יסודי ומהיר.

מכונת קיטור שמסירה כל כתם

אז דיברנו על מכונות שיכולות לשאוב את האבק ועל מכונות שטיפה שיעשו את הספונג'ה שלכם במהירות רבה יותר, אך מה לגבי כתמים עיקשים שדורשים יחס מיוחד? כתמים אלו יכולים להיות מוסרים די בקלות אם יש לכם מכונת קיטור. מכונת קיטור יכולה להיות מוצלחת במיוחד להסרה של כתמים מהרכב, מהמחסן, מדלתות, מקורות או ממשקופים, כיוון שהקיטור ממיס את כל הכתמים הקשים ביותר שכבר חשבתם שלא יוכלו לרדת לעולם. מכונת קיטור אמנם יקרה יותר ולוקח זמן עד שהיא מתחממת אך בעזרתה אפשר לנקות גם ריפודים, וילונות ועוד מגוון רחב של פריטים בבית.

חיסכון בזמן ובעלויות רבות

עד כה ציינו כמה מפתרונות הניקוי הטובים ביותר אך חשוב לזכור שזו רשימה חלקית בלבד. בנוסך למכונות השטיפה הללו יש גם את מכונת הפוליש לרצפה שעשתה שינוי גדול מאוד לאנשים רבים בישראל ולא רק הבריקה את הרצפה, אלא גם נתנה לה הגנה מחודשת והעלימה שריטות. יש גם את מטאטא הכביש שיכול לנקות משטחים עצומים בזמן קצר וביעילות רבה וכן הלאה. מה שחשוב להבין הוא את העיקרון שמאחורי השימוש במכונות הללו, כאשר כל מכונה מציגה יתרון ברור והוא החיסכון בזמן ובעלויות. אמנם מדובר על מכונות יקרות אך לטווח הארוך הן הרבה יותר משתלמות.

הניקיון יהיה הרבה יותר יסודי

מלבד העובדה שמכונות ניקיון הרבה יותר משתלמות לטווח הארוך מאשר ניקיון ידני, גם בגלל החיסכון בזמן וגם בגלל החיסכון הכספי בגין החיסכון בכוח האדם, מדובר בניקיון הרבה יותר טוב. אם נמאס לכם לנקות את הבית אחרי מאמץ פיזי לא פשוט ועדיין לראות שהרצפה לא נקייה לחלוטין והחלונות לא מבריקים, אולי כדאי שתעברו לניקיון לכם מכונות ניקיון שיהיה יסודי באמת.

 

חזרה למאמרים