להזמנות 077-727-7975
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
מאמרים

ליטוש שיש

ליטוש שיש, הבחירה הנכונה עבור שיש פגום! שיש הוא חומר מיוחד, שמקנה לבית מראה אצילי ויוקרתי. כל בית שמרצפות ביתו עשויות שיש הוא בעל מראה יוקרתי וחדשני. השיש הוא חומר עדין, שיש לנהוג בו ביתר זהירות. לכן, למרות שלשיש יתרונות רבים בתחום מראה ועיצוב הבית, ייתכן מאוד שלאורך זמן, הוא ידהה, יתבלה או ייפגם ולכן בכל מקרה שהשיש נפגם, נפגע או דהה, תהליך ליטוש שיש הוא הפעולה הטובה ביותר בכדי להעניק לו מחדש את המראה היוקרתי המאפיין אותו, לשקם ולשמר אותו.

ליטוש שיש

מהו ליטוש שיש ואיך אנחנו נעזור לך  

ליטוש שיש, היא פעולה הנעשית בכדי להחזיר לשיש את המראה הראשוני שלו, במידה והוא דהה או קיבל צבע אחר, לאחר פרק זמן. בגלל שליטוש היא פעולה עדינה שכאשר עושים אותה חייב להיזהר שלא לפגוע באיכות או ביוקר החומר באופן כלשהו, היא חייבת להיעשות רק על ידי מומחים בתחום. תהליך הליטוש כולל כמה שלבים: ראשית, יבחן המומחה בתחום הליטוש, את השיש ויקבע  איזה סוג טיפול דרוש לו, לשם ליטוש איכותי. המומחה יבדוק את

 

עומק הכתמים בשיש וטיבם, הוא יבחן את אופי הסדקים שבין האריחים ואת עומקם. כמו כן, הוא יבדוק האם יש סדקים בשיש ויעמוד על הסיבות שבגינם  נוצרו הסדקים. לאחר מכן הוא יבחן את המרקם והטקסטורה של השיש, על מנת להבטיח את השימוש בחומרים המתאימים והאיכותיים ביותר בליטוש השיש, המותאמים לו באופן מקסימאלי. לאחר אבחנת המומחה, הוא יקבע דרך טיפול. ישנם פגמים קשים מדי, שגם ליטוש איננו יכול לתקן וחשוב לזכור זאת.

השלבים בתהליך ליטוש שיש

לאחר שהמומחה יבחן את השיש ואת פגמיו ויחליט על דרך טיפול ראויה, הוא יחל בתהליך ליטוש השיש. תהליך הליטוש כולל מספר שלבים, כאשר בשלב הראשון יש להפריד על ידי מסור מיוחד בין האריחים ולמלות אותם בדבק שיש מיוחד, לאחר מכן במידה ויש אריחים פגומים או שבורים, איש המקצוע אשר בחרתם בו  יתקן וישקם את האריחים.  לאחר מכן, הוא יעבור על השיש באמצעות מכונת פוליש מיוחדת המפזרת אבקת יהלומים בדרגות שונות. אבקת היהלומים מעניקה לשיש מראה טוב יותר, מיישרת את האריחים, מעצבת אותם ומעניקה להם מראה אחיד ושווה בגודלם. לאחר תהליך ליטוש השיש, מורחים את השיש בסילר. הסילר הוא חומר שמטרתו להעניק לשיש הגנה מרבית מפגני פגמים ופגעים שונים

תהליך ליטוש שיש - רק אצל המומחים!

מכיוון ששיש הוא חומר עדין, הטיפול בו חייב להיעשות על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר. במהלך תהליך הליטוש, השיש הופך להיות אפילו יותר פגיע ולכן יש לבחור באיש המקצוע  הטוב ביותר, שידע כיצד לטפל בשיש בתהליך כולו באופן הראוי ביותר, מבלי לפגוע בו בשום אופן. חברתנו היא חברת נקיון המתמחה בליטוש שיש, באופן המדויק, המהיר והאיכותי ביותר. אנו נשמח לעמוד לשרותך בתהליך ליטוש השיש, באמינות, מקצועיות ואחראיות.

אז אם הגיע הזמן לשקם את השיש שלך ולהעניק לו מחדש את המראה הראשוני, החדיש והיוקרתי שהיה לו בעבר ונפגם, בחר בנו לתהליך ליטוש שיש ואנו נשמח להעניק לך את שירותינו מתחילת התהליך ועד סופו!

עוד שירותים: ליטוש מרצפות

 

חזרה למאמרים