להזמנות 077-727-7975
נגישות
 • ניווט מקלדת
 • צבעוניות חד-גוונית
 • צבעוניות הפוך
 • A-A-A
שירותי נקיון

חידוש שיש

שיש מחודש הוא כמו שיש חדש! ריצוף שיש נחשב לריצוף איכותי ויוקרתי, והוא מהווה בחירה נכונה למי שמחפש מראה יוקרתי ומלכותי בביתו. עם זאת במשך הזמן, מתבלה השיש ומקבל כתמים, לפעמים נוצרים בו סדקים או חריצים, ולפעמים הוא דוהה ומראהו מיושן.

חידוש שיש

פעולת חידוש שיש

איך מחזירים לשיש שלכם  את הברק? שיש הוא חומר נפלא, אך זקוק לחידוש מדי תקופה. גם מי שמתחזק את הרצפה היטב ושומר עליה מכל משמר, עדיין יהיה חייב לבצע חידוש שיש לאחר זמן רב של שימוש. הסיבה העיקרית היא שכל רצפה צוברת שכבות אבק ולכלוך באופן טבעי וכן נוזלים מחלחלים באבן ופוגמים במראה החיצוני. אם מדברים על שיש הדבר חמור עוד יותר, שיש נחשב לחומר גמיש יחסית ונושם שצובר לכלוכים ומקבל שריטות הרבה יותר מהר.

מה שאפשר לעשות במצב כזה הוא לחדש את השיש וללטש אותו כמו שצריך. פעולת חידוש שיש נעשית על ידי מכונה מיוחדת שמלטשת את האבן ומסירה ממנו את כל שכבות הלכלוך.

תהליך חידוש שיש:

 1. לפני חידוש שיש מבצעים אבחון של מצב הרצפות והכתמים. מוודאים מה רמת הפגיעה הקיימת, ומה צריך לעשות כדי להתגבר עליו. בודקים את המרווחים שבין האריחים והאם גם בהם הצטבר לכלוך רב, האם השיש מלא שריטות ופגמים? הריצוף אחיד וחלק? מה מצב הכתמים ולאיזה עומק הם הגיעו? מה סוג השיש הספציפי ואיזה חומרים יתאימו לו?
 2. בהתאם לאבחון יוצרים תוכנית עבודה של חידוש שיש. לפעמים יהיה צורך בליטוש מסיבי יותר ולפעמים יהיה די בנקיון קל. התאמת הניקוי לסוג השיש דורשת ידע ומומחיות רבה, יש לדעת כי השיש הוא חומר רגיש ופעולות מסיביות מדי עלולות לפגוע בו לנצח ולהותיר אותו עם נזקים שאין להם תקנה. מסיבה זו חשוב שאיש מקצוע מיומן יחליט על אופן הניקוי הנכון, כי רק אז אפשר להיות בטוחים כי חידוש שיש יעשה בצורה הולמת ובלי משקעים מיותרים אחר כך.
 3. בהתאם לאבחון, מבצעים ניקוי חריצים בין האריחים כדי להוציא מהם את כל האבק והלכלוך שהצטבר שם, אחר כך ממלאים את החריצים הללו בחומר מתאים ובגוון השיש.
 4. בעזרת מכונת ליטוש מקרצפים את המשטח היטב ומסירים ממנו את כל שכבת הלכלוך, מתגלה שיש חדש ונקי נוצץ ומבריק כבתחילה.
 5. לסיום, לאחר ייבוש הרצפה אפשר לבצע הברקה קריסטלית שתגן על האריחים או לחילופין למרוח עליו חומר איטום בשם סילר שתמנע מנוזלים לחלחל לתוכו ולהכתים אותו מחדש.

עבודה מקצועית - התקשרו עוד היום

קחיניקס היא חברת ניקיון עם נסיון רב עם חידוש שיש וזה מה שהופך אותנו למומחים מספר אחד. המכשור שאנחנו משתמשים, עם החומרים המעולים ביותר מבטיחים כי רצפת השיש תזכה למראה מחודש ותבריק שוב כפי שהיתה בעבר.

איך אנחנו עושים את זה

חידוש השיש נעשה על ידינו באמצעים הבאים:

 • ציוד עדכני ומתקדם.
 • צוות מיומן ומנוסה
 • עבודה אכפתית מכל הלב
 • שירות מסור
 • חומרי ניקיון איכותיים

כל האמצעים הללו מבטיחים תוצאה מעולה לאורך זמן רב!

 קרא על שירותי חידוש מדרגות