להזמנות 077-727-7975
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
שירותי נקיון

חידוש מרצפות

במקום להחליף ריצוף, תתחילו לחדש! חידוש מרצפות הוא תהליך מדהים שמחזיר לרצפות ישנות ומוכתמות את המראה החדיש המושלם. לפעמים קשה להאמין שמדובר באותם מרצפות ישנות בגלל המראה החדש והנוצץ של המרצפות הנקיות. בכתבה שלפנינו נסביר איך עושים חידוש מרצפות ולמי זה מיועד.

חידוש מרצפות

תהליך חידוש מרצפות

במהלך חידוש מרצפות מלטשים את המרצפות הקיימות ומנקים אותם מכל לכלוך וכתמים. תהליך זה מבטיח כי המרצפות תיראנה שוב חדשות והן תברקנה כמו שהיו בתחילתן. התהליך מתאים לכל סוגי המרצפות ומומלץ לבצע אותו מדי תקופה. בעצם כל מי שרוצה לשדרג את מראה ביתו כדאי שיבצע חידוש מרצפות ויעניק לעצמו בית נוצץ.

פעולת חידוש רצפות חשובה וכדאית במספר אופציות:

  1.  מי שיש בביתו מרצפות ישנות והוא רוצה לשדרג את מראה הבית. לעיתים קרובות מתפתים להחליף את הרצפות לסוג חדש יותר ולהנות ממגוון היתרונות של ריצוף עכשווי. אבל כדאי לדעת שלא תמיד הדבר מומלץ, משום שמראה של ריצוף ישן נחשב למראה יותר מיוחד. לפעמים עדיף לשמר את הריצוף הוותיק ולהנות ממנו לאורך זמן. שלא נדבר על החסכון בכסף, מדובר בהבדל משמעותי מאד. על אף שעבודת חידוש מרצפות עולה גם היא סכום לא מבוטל, זה עדיין לא בהשוואה להחלפת ריצוף כללית. מסיבה זו יש לשקול היטב אפשרות של חידוש מרצפות ולהמשיך להנות מן הריצוף הקיים כשהוא מנוקה וממורק.
  2. כל רצפה זקוקה להליך של חידוש מרצפות מידי תקופה ולא משנה מה סוג המרצפות וכמה היא חדשה או לא. לאחר חודשים ארוכים של שימוש (ומקסימום שלוש שנים) המרצפות כבר צברו אבק ולכלוך רב וחייבים לבצע שיפוץ וניקוי. חידוש מרצפות יסיר מהם את שכבות הלכלוך והאבק הרב ויחזיר להם את הברק הראשוני. הדבר גם יסייע במקרה של סדקים או פגמים, כאשר אפשר לתקן את הכל במהלך העבודה המקצועית.
  3. חידוש מרצפות יכול להיות מעשי במקרה של בניית בית חדש. במהלך עבודת ריצוף קורה לפעמים שנותרים פגמים מסוימים, או רצפה שאינה חלקה לחלוטין. בתהליך של חידוש מרצפות מיישרים את הרצפה היטב, ומוודאים שאין עליה בליטות וחריגות. הריצוף נעשה אחיד וחלק וכך נהנים מרצפה חדשה וחלקה לחלוטין.

חידוש מרצפות מקצועי

כאשר מחליטים על חידוש מרצפות יש להזהר לבחור חברת נקיון טובה ואמינה בלבד. אסור ליפול בפח של מבטיחי הבטחות סרק, שלא יודעים לבצע את העבודה ורק מבטיחים תוצאה ללא שום גב. יש לבדוק היטב כי העבודה נעשית בידי אנשי מקצוע מיומנים, שיש להם כבר נסיון בתחום. אנשים שמכירים את סוגי המרצפות שיודעים איך להתיחס לכל סוג, זה חשוב כדי לא לגרום לנזקים מיותרים לרצפה, וגם למנוע עוגמת נפש ואובדן ממון רב.

חידוש מרצפות שלנו

אנחנו מבצעים עבודות חידוש מרצפות לכל סוגי המרצפות הקיימים. בעזרת מכשור מתקדם ועדכני אנחנו מבטיחים כי הרצפה תקבל את הברק שמגיע לה והיא תחזור להיות יפה כמו שהיתה בעבר. כל מי שניסה אותנו כבר החליט - חידוש מרצפות בידי חברתנו מומלצת בכל פה!