להזמנות 077-727-7975
נגישות
 • ניווט מקלדת
 • צבעוניות חד-גוונית
 • צבעוניות הפוך
 • A-A-A
שירותי נקיון

חידוש מדרגות

עולים במדרגות נקיות ויפות! מבט קצר על חדרי המדרגות בבתים משותפים מעורר לפעמים חלחלה. ישנם מדרגות שכבר השתפשפו עם השנים ויוצרים רושם גרוע במיוחד. לא כולם יודעים אבל אפשר לעשות חידוש מדרגות בצורה טובה ביותר, במהלך העבודה מלטשים את המדרגות המוכתמות ומעניקים להם מראה חדש ומבריק מאד.

חידוש מדרגות

שלבי חידוש מדרגות

תהליך העבודה של חידוש מדרגות מתבצע בצורה כזו:

 • ניקוי המדרגות באופן יסודי והסרת כל הלכלוך והאבק שדבקו בהם. הניקוי נעשה בעזרת מכשור מתקדם שמתגבר על כל הכתמים באופן מוחלט.
 • מילוי סדקים וחורים – מדרגות הם מקום רגיש שיכול להשתפשף ולהסדק, זה קורה בעקבות שפשוף מתמיד של אנשים שעולים ויורדים בהם ללא הפסקה. במהלך ביצוע עבודת חידוש מדרגות ממלאים את הסדקים על ידי חומר מיוחד, מילוי זה נועד להחזיר למדרגות את המראה האחיד, ללא חורים מיותרים וללא סדקים על הרצפה.
 • צביעת המדרגות – בהתאם למצב המדרגות ולצורך המתבקש ניתן לצבוע את המדרגות ולהעניק להם מראה אחיד ומושלם.
 • הדרכה נכונה לגבי העתיד - חידוש מדרגות לא מסתיים לאחר ביצוע עבודת הניקוי, יש צורך להדריך את הדיירים בצורה מקצועית כדי שידעו לשמור על המדרגות שלהם לאורך זמן רב. יש לדעת באלו חומרים להשתמש, מה מזיק למדרגות ומה לא צריך. הדרכה טובה תבטיח שמירה על התוצאות, עם מינימום נזק בעתיד.

לפני ביצוע חידוש מדרגות

כדאי לדעת כי חידוש מדרגות נועד לא רק לצרכים אסתטיים; חידוש מדרגות חשוב מאד גם לצרכים בטיחותיים. מדרגות סדוקות, רעועות, או מלאות חורים עלולות לסכן את האנשים המשתמשים בהם ולהוות עבורם מוקד לנפילות. ביצוע עבודות של חידוש מדרגות מחזיר להם את האחידות השלמה ומותיר את המדרגות נוחות לשימוש עם אפשרות לעלות ולרדת ללא שום בעיה.

מי עושה חידוש מדרגות - צרו איתנו קשר

אנחנו מבצעים עבודות חידוש מדרגות בצורה מקצועית ומיומנת. כדאי לדעת כי את המדרגות אי אפשר להפקיד בידי כל חברה, וחשוב לדעת היטב מי יעשה זאת. כי חידוש מדרגות דורש ידע מקצועי והכרת סוגי המדרגות למיניהם, יש לדעת איך לטפל במדרגות בצורה נכונה ואיך להתגבר על סדקים שמתגלים ביניהם.

מסיבה זו יש להקפיד על חברת נקיון ופוליש מנוסה כמו החברה שלנו, שרק היא תבצע חידוש מדרגות על גבי המדרגות שלכם.

לאחר ביצוע הנקיון תוכלו להיות רגועים כי המדרגות נקיות לחלוטין, ללא שכבות אבק ולכלוך, הן מוכנות לשימוש רציף ויעיל.

אופציות של חידוש מדרגות:

 1. חידוש מדרגות על ידי אבן יהלום – האבן הקשיחה מקרצפת את המדרגות, משפשפת היטב שכבות לכלוך ואבק ומותירה אחריה מדרגות נקיות ומבריקות לאורך זמן רב.
 2. חידוש מדרגות על ידי דיסק – הדיסק מצויד ביהלום קשה אף הוא, ומבצע ניקוי יסודי יותר. הוא מתאים למדרגות ישנות שכבר צברו לכלוך רב.
 3. חברתנו מבצעת את כל הסוגים של חידוש מדרגות ומתאימה לכל מקום את הנקיון הדרוש לו.

אתם מוזמנים לנסות את זה!

עוד שירותים: חידוש גרנוליט