להזמנות 077-727-7975
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
שירותי נקיון

חידוש גרנוליט

גם הגרנוליט זקוק לנקיון! גרנוליט הוא סוג של רצפות שצריך לנקות אותם מדי תקופה. בכתבה שלפנינו נסביר איך עושים חידוש גרנוליט ולמה זה חשוב כל כך.

חידוש גרנוליט

אפקט חידוש גרנוליט

רצפת גרנוליט נמצא בכניסה של בניני מגורים משותפים, בלובי של בתים פרטיים, ובכל מקום של ריצוף חיצוני. הגרנוליט הוא חומר חזק וקשיח שצובר כתמים עם הזמן באופן טבעי, וזה קורה בעיקר בגלל קרינה של קרני השמש ושימוש מסיבי על ידי עוברים ושבים. הגרנוליט מושפע מן האקלים באופן ישיר בדמות כתמים שחורים ולא נעימים.

סיבה נוספת לכתמים שמצטברים על גבי הגרנוליט הוא בגלל המבנה הייחודי שלו; גרנוליט הוא חומר מחוספס שיש עליו בליטות של אבנים באופן טבעי וכל המקומות המחוספסים הללו מועדים לפורענות, כי ביניהם עלולים להצטבר שכבות לכלוך ואבק שקשה מאד לנקות, מול המציאות הזאת מומלץ לעשות חידוש גרנוליט.

הפתרון הנפלא בדמות חידוש גרנוליט

יש אנשים שבטוחים כי אין מנוס אלא להחליף את הריצוף לחלוטין. לאחר שהם מתייאשים מניקוי הרצפה באופן עצמאי, בעקבות כתמים קשים ושחורים, הם חושבים שצריך לעשות ריצוף חדש כדי לקבל רצפה נקיה ונוצצת. אנשים אלה לא מכירים את המושג חידוש גרנוליט.

תוצאה המיוחלת

הבשורה הטובה היא שאפשר לבצע חידוש גרנוליט על גבי כל רצפה אף בעלת הכתמים הקשים ביותר. במהלך העבודה מקרצפים היטב את המרצפות ומסירים מהם שכבות לכלוך וכתמים קשים. העבודה מותירה אחריה רצפה נקיה ונוצצת שאין עליה שום סימן מן הכתמים שהיו לה. אין ספק שזה עדיף עשרת מונים מאשר להחליף את הרצפות וזה גם זול יותר.

עבודה של​ חידוש גרנוליט

אי אפשר לנקות גרנוליט באופן ביתי, ומוכרחים להשתמש בחברה מקצועית שתעשה את זה.נבצע חידוש גרנוליט בצורה מקצועית מאד ובעזרת מכשור מתקדם. ניקוי הגרנוליט נעשה באמצעות מכשיר פוליש עדכני שמקרצף את הרצפה היטב ומחזיר לה את המראה המבריק. מי שרוצה יכול לקבל אחרי הקרצוף תוספת מומלצת – מריחת הרצפה בשכבת הגנה אוטמת שישמור עליה לאורך זמן רב. שכבת הגנה זו מונעת חדירה של נוזלים בין החריצים ומעכב את השחרת הרצפה בעתיד.

חידוש גרנו​ליט - צרו קשר עם המומחים

כאשר מחליטים לעשות חידוש גרנוליט יש לבחור חברה נקיון אמינה שתעשה את זה. לא לכל אחד יש את הנסיון והידע הרב לבצע חידוש גרנוליט, וחבל ליפול בידי אנשים לא מיומנים שאין להם נסיון וידע רב. אנחנו מעסיקים אנשי מקצוע מעולים בתחום שמכירים את סוג הרצפה ויודעים איך להתיחס אליה, אנחנו מתאימים את מהלך העבודה שלנו בהתאם לסוג החומר ולרמת הלכלוך, ומחזירים לכל רצפה מסוג גרנוליט את הברק האמיתי שהיה לה בעבר.

לסיום, קבלו טיפ קטן: לעולם אל תשאירו מים עומדים על גבי משטח גרנוליט, זה מחלחל פנימה ויוצר כתמים שחורים, תמיד צריך לגרוף את המים המצטברים ולסלק אותם מעל גבי המשטח. מחפשים רצפה מבריקה? רוצים חידוש גרנוליט מקצועי? התקשרו עכשיו להזמין עבודה ותקבלו תוצאה מבריקה!

עוד שירותים: חידוש שיש