להזמנות 077-727-7975
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
מאמרים

חברת ניקיון יסודית

מהם ההבדלים בין חברת ניקיון יסודית לחברת ניקיון רגילה, ובאילו מצבים תזדקקו לשירותיה?

ניקיון מבניםאנשים רבים נעזרים בשירותיה של חברת ניקיון וכיום שירות זה הפך למקובל ומבוקש מאד. חברת ניקיון יכולה לדאוג שהבית יישאר נקי באופן קבוע ויש גם חברות המספקות שירותי ניקיון למשרדים ועסקים. אם תחפשו אחר חברת ניקיון מומלצת, סביר להניח שתיתקלו ברשימה לא קצרה, מכיוון שיש חברות ניקיון רבות, אולם יש מצבים בהם ניקיון רגיל אינו מספיק ויש צורך בניקיון יסודי יותר.

באילו מצבים צריכים חברת ניקיון יסודית?

לא משנה אם אתם מחפשים שירותי ניקיון לביתכם הפרטי או ניקיון מבנים או למקום העבודה, יש מצבים בהם כדאי לפנות לחברת המבצעת ניקיון יסודי. לדוגמה, כאשר נכנסים למשרד חדש שהרגע נבנה, ויש עדיין כמויות גדולות של אבק ופסולת שנותרו מאתר הבנייה. במקרה כזה צריך חברת ניקיון שתדע להתמודד עם הלכלוך הרב, להבריק את המקום מכל צדדיו ולאפשר לכם להיכנס כמה שיותר מוקדם כדי להפעיל את העסק. מצב דומה הוא כשעורכים שיפוצים. לא משנה אם מדובר בשיפוצים קלים או נרחבים, בדרך כלל יישארו כתמי צבע על הפנלים והרצפות ושכבות האבק הרבות גורמות לרצפה להיות דהויה ולאבד מצבעה. במקרים כאלו, מלבד הניקיון הרגיל, חשוב לאוורר את המשרד, להבריק את הרצפות ולהחזיר אותו לשימוש בהקדם האפשרי, כדי לא להפריע למהלך העסקים השוטף.

גם כאשר נכנסים לדירה חדשה מהקבלן או לאחר תקופת שיפוצים, חשוב לנקות היטב את הדירה בצורה יסודית, כדי שבני הבית יוכלו לשהות בו בצורה נעימה ונוחה ומעל הכל – בריאה. בניקיון בתים יש גם מצב שלישי, והוא כאשר עוברים לדירה שהתגוררו בה קודם אנשים אחרים. במצב כזה לא תמיד רמת הניקיון תמצא חן בעיני הדיירים החדשים וכאן חברת ניקיון יכולה לדאוג שהבית יצוחצח ויבריק ללא כל סימן לכך שמישהו אחר התגורר כאן קודם.

היתרונות של חברה המבצעת ניקיון יסודי

בכל המצבים הללו וגם במצבים נוספים, יש צורך בחברה המבצעת ניקיון יסודי. לחברה כזו יש יתרונות רבים, אך העיקריים שבהם הם: צוות מיומן וגדול, חומרים וציוד מתאימים וניסיון בסוגי ניקיון שונים. כאשר מעסיקים חברת ניקיון רצינית, היא תדאג לשלוח צוות עובדים המתאים למשימה, גם מבחינת רמת הניקיון הנדרשת וגם מבחינת מספר העובדים. כאשר יש מספר עובדי ניקיון העובדים במקביל, אף אחד לא מתעייף ולכן אפשר לעבוד בקצב מהיר ולהספיק יותר. כמו כן, חברה מקצועית תצייד את עובדיה בכל חומרי הניקוי והציוד המתקדם הנדרשים לביצוע המשימה, כולל מכשירים משוכללים המיועדים לניקיון של משטחים גדולים וכמויות רבות של לכלוך.

במקרים רבים ניקיון יסודי כולל פעולות שאינן נדרשות באופן שוטף, כמו פוליש, ליטוש וחידוש מרצפות כולל סילר אבן, ניקוי ספות בקיטור, ניקוי חלונות כולל זגוגיות, מסילות ומסגרות ובמקרים בהם יש צורך גם ניקוי חלונות בגובה.

בכל המקרים הללו, לחברה המבצעת ניקיון יסודי יש יתרון עצום על פני חברות ניקיון רגילות.

חזרה למאמרים