להזמנות 077-727-7975
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
מאמרים

חברת ניקיון בתים

חברתנו אחים עובדיה – חברת ניקיון בתים מתמחה בשירותי ניקיון לכל סוגי הבתים. אם ברשותכם בית פרטי או דירה הזקוקה לשירותי ניקיון כוללים באופן שוטף או חד פעמי אצלנו אחים עובדיה תוכלו ליהנות מעבודות ניקיון מקצועיות. אנשי השירות שלנו מתמחים בניקיון מקצועי של כל סוגי הבתים שישאירו את הנכס שלכם נקי ומבריק.

שירותים כלולים

במסגרת שירותי הניקיון שמעניקה חברתנו חברת  ניקיון בתים אחים עובדיה, כלולים כל שירותי הניקיון הנחוצים לדירה או לבית פרטי. ניקיון ריצפה, ניקיון אמטיה ושירותים, פאנלים, חלונות, תריסים הם חלק משירותי הניקיון הכלולים אצלנו.
שירותי הניקיון של חברת ניקיון בתים אחים עובדיה חוסכים לכם זמן חשוב, מאמץ פיזי, מקלים עליכם במעבר דירה או פשוט מסייעים לכם בהתנהלות היום- יום

עמידה בזמנים

ישנם קריטריונים רבים ההופכים את חברתנו אחים עובדיה – חברת ניקיון בתים, לחברת ניקיון מובילה ומקצועית בתחומה. אחד מגורמי ההשפעה החשובים ביותר הוא יכולת עמידה בזמנים. במהלך שיחה מקדימה אנו מתאמים איתכם זמנים ושעות נוחים עבורכם ומקפידים על עמידה בזמנים של אנשי המקצוע שלנו. כמו כן תקבלו הערכת זמן משוערת של זמן העבודה על מנת שתוכלו להיערך בהתאם.

חברת ניקיון בתים – יתרונות

ישנם יתרונות רבים בשכירת שירותי חברתנו  - חברת ניקיון בתים אחים עובדיה. שירותי ניקיון בתים יתאימו בעיקר למי שעומד לפני כניסה לבית חדש או למי שאין את הפנאי והזמן הנחוץ לנקות את הבית באופן יסודי. כמו כן שירותי ניקיון בתים מתאימים גם לזקנים וקשישים שאינם בעלי יכולת פיזית לנקות את הבית. שירותי הניקיון של חברת ניקיון בתים אחים עובדיה חוסכים לכם זמן חשוב, מאמץ פיזי, מקלים עליכם במעבר דירה, כניסה לבית חדש או פשוט מסייעים לכם בהתנהלות לוחצת של חיי היום יום.

אצלנו באחים עובדיה חברת ניקיון בתים משתמשים בחומרי ניקיון איכותיים על מנת להעניק לבית שלכם מראה וניחוח רענן. התקשרו אלינו כבר עכשיו וקבלו הצעות מחיר אטרקטיביות לשירותי ניקיון בתים.

חזרה למאמרים