להזמנות 077-727-7975
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
שירותי נקיון

הברקת שיש

כי גם לשיש מגיע ברק מתקדם! כל מי שיש לו בבית ריצוף שיש, שם לב בודאי לשריטות או כתמים שנוצרים על גבי הרצפה. זה קורה בעקבות שימוש מתמיד ברצפה או בגלל עבודה לא מקצועית של ריצוף לא נכון. ניתן להחזיר לרצפה את המראה המבריק והנוצץ שלה באמצעות ביצוע הברקת שיש על ידי חברת נקיון מקצועית.

הברקת שיש

מתי צריך לעשות הברקת שיש

  • לאחר ריצוף הרצפה,כאשר הרצפה סובלת מחוסר אחידות. אם ישנם מקומות בהם היא לא חלקה במאה אחוז אפשר לעשות הברקת שיש ולשייף את המקומות הבעייתיים עד לקבלת מראה מושלם.
  • לאחר שימוש ארוך עם רצפת שיש, כאשר הרצפה ספגה כתמים ונוזלים. הברקת שיש מחזירה לה את הברק ומסירה ממנה שכבות של לכלוך שהצטברו עם הזמן.
  • נזק שנוצר לרצפת שיש בעקבות גרירה של רהיט כבד וכדומה. ביצוע הברקת שיש יכול להעלים כתמים אלו ולהחזיר לרצפה את ברק הראשוני שלה.
  • רצפת שיש שספגה כתמים של שמש ישירה לאחר תקופה ארוכה של חימום ישיר. קרני השמש לא טובים לשיש והם עלולים לפגוע במרקם האחיד. לכן בעזרת הברקת שיש ניתן להעלים כתמי שמש שנוצרו עם הזמן ולקבל שוב רצפה חלקה ונוצצת ממש כמו פעם.
  • לאחר ביצוע עבודות בניה כאשר הרצפה ספגה לכלוכים וכתמים קשים, שכבות של חומרי בניה הצטברו עליה עם אבק קשה וכתמי עבודה. ביצוע הברקת שיש על גבי רצפה כזו מסירה את כל שכבת האבק והלכלוך ומאפשרת להנות מרצפה מבריקה לאורך זמן.

שלבי הברקת שיש

בתחילה פותחים את החריצים שבין אריחי השיש על ידי מכונה מיוחדת שעובדת עם דיסק מתכת, אחר כך מורחים בין החריצים חומר איטום שסותם את המרווחים שנוצרו ביניהם. מלטשים את הרצפה באמצעות מכונת פוליש משוכללת המקרצפת את הרצפה עם אבן יהלום קשה ביותר, ובסיום העבודה מורחים סילר על גבי הרצפה – מה שיוצר שכבת הגנה ואיטום.

התוצאות ה​מדהימות

לאחר ביצוע כל השלבים באופן מושלם מקבלים רצפה חדשה ונוצצת. המראה הנקי מותיר את כולם מופתעים ומרוצים מן התוצאה. רצפת שיש נוצצת מקרינה על פני כל הבית, כאשר הרצפה מבריקה כל החדר מקבל רושם שונה. זה משדר נקיון וגם אוירה יוקרתית, משפיע על כל האוירה של הבית ויוצר מראה מבריק. כדאי וגם רצוי לשקול ביצוע של הברקת שיש מדי תקופה, כדי לשמור על רצפה מבריקה, אם לא, מצטברת שכבת אבק גבוהה עד שאי אפשר להכיר את השיש היפה שהיה בתחילה.

עבודת נקיון מקצועית ואמינה 

אנחנו עושים שימוש עם מכונות משוכללות שיכולים להתגבר על כל סוגי הלכלוך הקשה ומקרצפים את השיש בצורה יעילה מאד. שיש הוא חומר רגיש וצריך לקבל את הטיפול הנכון, לשם כך אנחנו נזהרים במהלך העבודה ועושים שימוש רק עם חומרים שמתאימים לשיש הספציפי. התוצאה המדהימה מדברת בעד עצמה: רצפה חלקה ונוצצת שמותירה שובל של נקיון לאורך זמן רב.

עוד שירותים: חידוש מרצפות