להזמנות 077-727-7975
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
שירותי נקיון

הברקת רצפות

גם אתם צריכים הברקת רצפות לבית שלכם! הברקת רצפות היא שלב חובה בכל בית, ויש לעשות אותה מדי תקופה. ההברקה מחזירה לרצפה את הברק, ומסירה שכבות אבק ולכלוך שהצטברו עליה במשך הזמן. בכתבה שלפנינו נסביר איך החברת ניקיון שלנו עושה הברקת רצפות ועוד כמה נקודות חשובות.

הברקת רצפות

חשיבות של הברקת רצפות

בכל בית מקפידים לשמור על רצפות נקיות ומבריקות, ולשם כך מנקים את הרצפה היטב עם חומרי ניקוי טובים ומתקדמים. יש כאלה ששוטפים כל יום את הבית, ויש מדי יומיים. העצלנים מסתפקים בניקוי הרצפה פעם בשבוע ויש אפילו פחות מכך... התוצאה המתקבלת היא רצפה נקיה ונעימה פחות או יותר אבל זה לעולם לא מספיק. גם מי שמנקה את הרצפה באופן יסודי וקבוע ביותר, יהיה חייב לבצע הברקת רצפות בצורה מקצועית. במהלך הברקת רצפות זו משתמשים במכשור מתקדם שמבצע פוליש על גבי הרצפה, מסיר את כל שכבת הלכלוך ומגלה רצפה נקיה ומבריקה.

מתי עושים הברקת רצפות

יש אנשים שמעדיפים לבצע הברקת רצפות מידי חצי שנה, ויש המסתפקים פעם בשנה ואפילו פעם בשנתיים. זה תלוי הרבה באופן השימוש ברצפה ובאופי ההתנהגות של האנשים שגרים שם. במקרה של ספק אפשר להתיעץ עם אנשי מקצוע בתחום שיבואו לאבחן את מצב הרצפה ויחליטו אם היא זקוקה לניקוי דחוף או שאפשר להמתין.

סוגי הברקת רצפות

ישנם מספר אפשרויות של הברקת רצפות, הנה לדוגמא:

  • הברקה קריסטלית – מרוק הרצפה בעזרת מכונת פוליש מיוחדת שמסירה ממנה את כל שכבות האבק והלכלוך ומחזירה לרצפה את הברק הראשוני. הברקת רצפות זו אינה מחליקה אך יוצרת מראה חלק ונוצץ.
  • פוליש וקס – מריחת שכבת פוליש מבריקה לאחר קרצוף הרצפה. שכבה זו יוצרת מראה מבריק ונוצץ לאורך זמן רב. יש לציין כי לא לכל רצפה מתאים לעשות פוליש וקס כי יש סוגי רצפות שלא "אוהבים" את זה. שיש למשל, הוא סוג של אבן שזקוק לאויר לנשימה, על השיש אסור למרוח וקס אלא יש להשאיר אותו מאוורר בלי לסתום את הנקבוביות של האבן.
  • פוליש עם איטום – לאחר סיום עבודת הקרצוף מורחים על הרצפה שכבת סילר שהיא שכבה מגנה לרצפות. השכבה הזו מונעת מחומרים ונוזלים לחדור פנימה ויוצרת שכבת הגנה לאורך זמן.

אחים עובדיה - פוליש

האחים עובדיה מובילים בניקיון ופוליש ובנוסף בטיפול של הברקת רצפות לכל סוגי הרצפה בתהליך מתקדם ועדכני מאד. כדאי לדעת כי חשוב להכיר את סוגי הרצפה לפני העבודה על מנת להתאים את צורת ההברקה, בהתאם לסוג המיועד. לא כל אבן מתאים לכל חומר וצריך לדעת היטב מה נכון לכל דבר. שימוש בחומרי עבודה בלתי מתאימים עלול להזיק לרצפה ולקלקל יותר מאשר לשפר.

רק צוות מקצועי ואמין כמו שיש לנו, מסוגל לעשות את זה בצורה הטובה ביותר. המכונות המשוכללות שלנו, ואיכות החומרים בהם אנחנו משתמשים מבטיח עבודה מקצועית מאד ותוצאות מיוחדות שאי אפשר להתבלבל. הזמינו עכשיו הברקת רצפות על ידי החברה שלנו! תהיו מופתעים מן התוצאות!

 שירותי הברקת שיש